Máte problematickou pleť? Vsaďte na Black Ghassoul!

Problematická pleť se nadměrně mastí a důsledkem toho vzniká nevzhledné akné, které dokáže pěkně znepříjemnit život. Akné vypadá nehezky a tak je i příčinou toho, že se lidé za svůj vzhled stydí a stráží si sebevědomí. Pokud i vy podobné problémy máte, mělo by vás zajímat speciální mýdlo na akné – Black Ghassoul. Přináší totiž skutečný účinek!

 

 

 

Black Ghassoul je malý zázrak

Black Ghassoul je speciální mýdlo proti akné s přírodním složením, který na český trh přináší výrobce přírodní korejské kosmetiky MISSHA. Tato značka je známá výrobou kosmetických přípravků, které jsou výjimečné složením – obsahují ve velkém procentu přírodní látky. Díky tomu je kosmetika MISSHA opravdu účinná a pomáhá při řadě obtíží s pokožkou.

 

Co Black Ghassoul dokáže?

Mýdlo proti akné najdete v nabídce pod plným názvem MISSHA Black Ghassoul Foam Cleansing Bar. Výjimečné je tím, že přináší hned několik účinků najednou. Mýdlo v první řadě absorbuje přebytečnou mastnotu a tak napomáhá pokožce „lépe dýchat“. Dále také efektivně čistí ucpané póry, odstraňuje nebezpečné toxiny a tak účinně bojuje proti vzniku akné. Je tak skvělým pomocníkem pro všechny, koho problematická pleť trápí.

 

Vysoká účinnost díky speciálním látkám

Black Ghassoul vyniká nad ostatními přípravky díky unikátnímu složení. Obsahuje totiž certifikovaný marocký jíl Black Ghassoul a také černé uhlí z vysoce kvalitního korejského dřeva. Tyto dvě složky vynikají pozitivními účinky na pleť. Mýdlo obsahuje také vysoké procento hořčíku a minerálních látek, které společně zajišťují optimální hydrataci pokožky.

 

Dejte problematické pleti a akné sbohem. Mýdlo Black Ghassoul najdete v nabídce na www.missha.cz