Základem spolehlivých garážových vrat je jejich kvalita

Pokud chcete opravdu spolehlivá garážová vrata pro svou garáž, musí být vyrobena opravdu kvalitně. Ovšem i pro kvalitní garážová vrata ceny nemusí být nijak přehnané. Je tedy nutný jejich správný výběr. Musíte vybírat takové prodejce, kteří nabízí garážová vrata vysoké kvality, ale zároveň drží jejich ceny při zemi. Jak a kde taková garážová vrata hledat?

 

 

Jak se poznají kvalitní sekční garážová vrat?

Sekční garážová vrat a jsou nejvyužívanějším druhem garážových vrat nejen na našem trhu, ale v celé Evropě. Mohou být vyrobeny z jednoho nebo i více panelů. Při otevírání se tyto panely posouvají po liště u stropu garáže. Při otevírání tedy můžete autem zajet až přímo před garáž. Panely se zasunou pod strop garáže a nikde nepřekáží. Rozhodující je především samotná kvalita jednotlivých panelů. Ty by měly být dostatečně odolné proti poškození. Vysoká by měla být také jejich izolační schopnost. To se týká oblasti tepelně-izolační i zvukově-izolační. Také vodící lišty a kování musí být vyrobeno z kvalitních materiálů a kvalitních technologií. Jedině celková kvalita všech prvků musí být vysoká, aby mohla být kvalitní celá garážová vrata.

 

Otevírat ručně nebo na dálkové ovládání?

V dnešní době je téměř u všech výrobců garážových vrat považováno za nutnost nabízet garážová vrata se dvěma způsoby otevírání. Prvním způsobem je klasické manuální otevírání, kdy je zapotřebí před garáží zaparkovat, vystoupit z auta, otevřít garážová vrata a teprve poté zajet dovnitř. Při sychravém počasí je to velmi nepříjemné. Zvolit můžete také garážová vrata s pohonem a dálkovým ovládáním. Tak můžete garážová vrata otevírat z pohodlí vašeho automobilu. Tento systém je pohodlnější, ale také finančně nákladnější. Záleží tedy pouze na vás, jakému způsobu otevírání dáte přednost.

 

Garážová vrata Univers jsou špičkou na našem trhu

Společnost Univers Tech s.r.o. je na našem trhu jedním z předních výrobců garážových vrat. Jedná se o firmu se sídlem v Kladně. Pokud tedy budete hledat garážová vrata Kladno, jsou vrata Univers rozhodně tím správným řešením. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě vstupních materiálů do výroby a garážová vrata jsou vyráběna pomocí moderních technologií. To zajistí jejich vysokou kvalitu, elegantní vzhled a samozřejmě i spolehlivost. Výroba je soustředěna především na sekční garážová vrata pro rodinné domy. V nabídce ale najdete i průmyslová vrata nebo protipožární vrata.

 

Chcete kompletní nabídku garážových vrat? Obraťte se na DoorHan s.r.o.

Garážová vrata DoorHan patří mezi špičku v oblasti garážových vrat celosvětově. V sortimentu společnosti DoorHan s.r.o. můžete najít mnoho druhů sekčních garážových vrat v různých barvách. Výjimkou nejsou ani dekory v imitaci dřeva. Pro náš trh se garážová vrat a vyrábí na výrobních linkách přímo v České republice. Společnost DoorHan s.r.o. je firma s celorepublikovou působností. Vybírat si můžete garážová vrata Praha, Brno, Ostrava, Plzeň i v mnoha dalších městech republiky.