51674203 - man shocked to mold a kitchen cabinet.

Máte problémy s plísní? Přenechejte je odborníkům „Odstraňování plísní Praha“

Zdravím všechny čtenáře. Určitě nejsem jediný, kdo měl či má problémy s plísněmi, ať už se jedná o váš domov nebo o vaši pracovní kancelář. Bojoval jsem s tím poměrně dlouho a spolu s mou ženou jsme na to vyzkoušeli všelijaké prostředky, které slibovali, že plíseň zaručeně odstraní, ale žádný z těchto zaručených výsledků se stále nedostavoval. Proto jsem si sedl k internetu a hledal filmu, která by nám s tím poradila. A tak jsem se seznámil s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění plísní Praha.

Mně se konkrétně jednalo o plíseň, která se tvořila uvnitř domu, konkrétně v ložnici a obýváku. Plíseň prostě musela pryč, protože mít ji v místnostech, kde trávíte prakticky nejvíce času, je opravdu peklo. Začal jsem se tedy i zajímat o to, jak konkrétně plíseň vzniká a co všechno dělat pro to, abychom její výskyt omezili. Jednou z nejdůležitějších věcí je hlídat si teplotu vašeho domu.

 

Jednou z nejlepších možností je udržovat neustále udržovat ve vašich místnostech 18 až 22 stupňů Celsia, než nechat nějakou místnost, kam třeba přes den tolik nechodíme pod těch 18 stupňů. Protože když během dne udržujete v ložnici chladnější vzduch než v ostatních místnostech a máte tam zavřeno, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile otevřete do ložnice dveře, vletí teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

 

V tomto případě se může na stěnách stropu, nebo v rozích nebo dokonce i na chladných kusech nábytku vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo-li vody a už máte zaděláno na problém, protože toto jsou přesně ty situace, kdy plíseň uvnitř místností vzniká. Proto je lepší místnosti neustále vytápět, i když se to některým zdá méně úsporné. Ale opak je pravdou, protože vytopit chladnou a ještě k tomu vlhkou místnost je mnohem z hlediska spotřeby energie mnohem více náročné než udržovat stálou teplotu v místnostech.

 

Je tedy lepší plísním přecházet, a to tím, že se budete snažit udržovat v místnostech stejnou teplotu, ale můžete jim předcházet něčím ještě účinnějším a tím je revoluční nátěr LSG. Jedná se o nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému efektivně zbaví. Samozřejmě tento nátěr nepůsobí pouze jako prevence, ale můžete se s jeho pomocí zbavit už i vzniklých plísní, a tento nátěr i služby odstranění plsní realizuje právě úklidová firma A SERVIS LIPKA.

 

Jejich servis v odstranění  plísní je kompletní, zabývají se odstraňováním řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, proto se nemusíte obávat, že by se jednalo o nějakou „sadistickou“ chemii, která by vám mohla ublížit.

 

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka na tento nátěr je přibližně 2 roky. LSG-nátěr proti plísním je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení.

A musím říct, že tento nátěr opravdu funguje, protože s jeho pomocí plíseň, která nás obtěžovala, zmizela. A to nadobro. A nemůžu si vynachválit nejen jejich LGS nátěr, ale i profesionalitu jejich zaměstnanců. Domluva s nimi byla perfektní, nedošlo k žádným zmatkům ani přesouvání termínů, vše bylo naprosto v pořádku. A byli i velice pečliví.

 

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

 

Odvedli skvělou práci a my se ženou jsme se rozhodli investovat do tohoto nátěru i coby jako prevenci, abychom se této situaci v budoucnu mohli vyvarovat. Plíseň je prostě otravná a nikdo z nás se jí určitě nechce zabývat, pokud nemusí.  Takže pokud potřebujete odstranit plíseň, mohu vám tuto firmu jen a jen doporučit. Jedná se o skupinu profesionálů, kteří odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci. Jsou navíc velice vstřícní a rádi vám zodpoví vaše dotazy. Už jsem jednal i s jinými firmami, ale s žádnou jsem nikdy nebyl takto spokojený.

 

Jejich reference si můžete ověřit i na internetu, protože na něj naleznete hned několik velice pozitivních recenzí. Pro někoho tato firma může být o něco dražší než ty ostatní, na druhou stranu se zas nejedná o tolik výrazně větší cenu, abyste ji nechtěli investovat, zvlášť když u nich máte jistotu, že váš problém skutečně vyřeší. Z hlediska poměru cena výkon je to určitě nejlepší úklidová firma, s jakou jsem se doposud setkal a rozhodně nemám do budoucna v plánu ji vyměnit za jinou.

 

 

Přeborníkem v odstraňování skvrn je „ Strojní čištění koberců Praha“

 

Většinu skvrn v naší domácnosti mají na svědomí naše děti. Ale ani my s manželem nejsme, co se skvrn týče, bez viny. Jednu takovou velkou mastnou olejovou skvrnu přímo na koberci jsme způsobili my sami. Do teď nechápu, jak k tomu mohlo dojít. Žádala jsem manžela, ať odnese přepálený olej z fritézy ven, a právě, když se rozhodl, že se do toho pustí, spěchala jsem z jiného směru a srazili jsme se v obýváku. Manžel fritézu neudržel, ta samozřejmě spadla a olej se rozlil na koberec.

 

36086172 - professional cleaner is cleaning stain on sofa with spray bottle and sponge

Asi nemusím nijak zdůrazňovat, že skvrna od oleje se čistí velice špatně. Zkoušela jsem na to použít nějaké domácí odmašťovače, ale nic nepomáhalo. Hledala jsem tipy na internetu, ale nenašla jsem tam nic, co bych už nevyzkoušela. Nové pro mě byly rady přenechat čištění odborné úklidové firmě. Protože jsem byla vždycky zvyklá se se vším vypořádat sama, zdálo se mi podivné si domů zvát kvůli koberci firmu. Ale jiné řešení mě už nenapadlo, a proto jsem pověřila manžela, aby zavolal firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Praha, který byl v diskuzích často zmiňovaný.

 

Když k nám pracovníci této firmy přijeli, byla jsem hodně nesvá, nevěděla jsem, o čem s nimi mluvit. Byli ale tak bezprostřední a příjemní, že mě rychle přešel ostych a skoro celou dobu, kdy nám koberec čistili, jsem si s nimi povídala. Dozvěděla jsem se tak hodně i o jejich metodě čištění.

 

Používali velice účinnou chemii, kterou pak rotačními kartáči zapracovávali hluboko do koberce a mezi vlákna. Takové čištění na náš koberec konečně zabralo. Olej pustil a skvrna byla ta tam. Dokonce po ní nezůstaly ani žádné stopy, jako by nikdy nebyla. A SERVIS mi prostě vytřel zrak. Od teď už žádné marné domácí pokusy čištění, ale rovnou volám odborníky!