Máte rádi karaoke, ale nevíte, kde najít ty pravé písničky?

Karaoke se v posledních několika letech začíná stávat opravdu velmi hojně vyhledávaným druhem zábavy. S karaoke se mohou bavit celé rodiny za dlouhých zimních večerů a zpestřit si tak rodinný život. Jedná se také o ideální zábavu na večírky a posezení s přáteli. Karaoke je také oblíbené v barech i školách při hudební výchově. Kde ale hledat ty správné skladby?

 

Jedině na specializovaném portálu

I na našem trhu existují specializované portály právě v oblasti karaoke. Jedním z největších a zároveň nejspolehlivějších je portál Musicer.net. Tento portál nabízí karaoke skladby v opravdu širokém zastoupení. Výběr tvoří tisíce písniček od českých i zahraničních interpretů. O kvalitách a specializaci serveru Musicer.net hovoří i získaná ocenění. V roce 2011 byl tento portál oceněn titulem Web roku v sekci volný čas.

 

Zastoupení souborů ve všech formátech

Z nabídky karaoke videí na těchto stránkách si dovede vybrat opravdu každý. Nejen díky široké nabídce souborů, ale také díky pestrému zastoupení formátů souborů. Každému typu přehrávače totiž vyhovuje odlišný formát. Sami si můžete vybrat, který formát bude nejvhodnější pro vaše využití. V nabídce jsou všechny formáty videí a souborů.

 

Jednoduše stáhnout nebo nakoupit třeba CD

Záleží jen na vás, jaký způsob upřednostníte. Na Musicer.net jsou nabízeny karaoke skladby třeba v ucelených sériích na DVD. Oblíbenou variantou jsou například hudební podklady pro děti. Můžete ale volit i download video karaoke přímo ze serveru. Stahování skladeb je možné okamžitě, a tomu jsou přizpůsobeny i platby. Platit za stažení je možné kartou nebo pomocí SMS. Repertoár se drží klasice konce 20. a začátku 21. století, nechybí aktuální hity. Zazpívat si mohou rodiče, děti, senioři, rockeři i příznivci popu.

Přesvědčte se sami na www.musicer.net.