Pořiďte si nyní nový vůz Hyundai a dejte si na rok splátkové prázdniny

Automobilový výrobce Hyundai přichází na trh se zcela unikátní nabídkou financování nově zakoupených modelů. Celá akce nese název Free Finance a díky ní je cesta k získání nových modelů této značky snazší, než kdykoliv předtím. Mezi největší přednosti této akce patří nízká akontace a především splátkové prázdniny v průběhu celého prvního roku od koupě vozu. Chcete vědět více?

 

Na začátku zaplatíte pouze akontaci!

Ať už se rozhodnete pro nákup Hyundai i20, Hyundai i10 nebo jiných vozů, v rámci služby Free Finance máte možnost při zakoupení vozu zaplatit pouze akontaci. Ta bývá už od pouhých 25%. Dále pak můžete svůj nový vůz Hyundai plně využívat a celý jeden rok nebudete nuceni platit splátky, které si odložíte. Dokonce nebudete v průběhu tohoto volného roku muset platit ani pojištění vozu. Navíc při délce úvěru vůz přeplatíte jen o nepatrnou částku.

 

Ponecháte si nebo po roce odprodáte?

Je jen na vás, jak s vozem naložíte po skončení doby odkladu splátek. Vůz si samozřejmě můžete ponechat, doplatit úvěr a pak už bude ve vašem osobním vlastnictví. Zejména pro firmy je ale velmi výhodná a často využívaná možnost odprodeje vozu. Po skončení roku odložení splátek je možné vůz odprodat a pořídit si místo něj zcela nový typ. Tato varianta je oblíbená zejména pro předváděcí vozy Hyundai, kterých v nabídce naleznete také velké množství.

 

Zeptejte se u specializovaných prodejců

Jestli chcete o unikátní akci Free Finance vědět více, stačí navštívit nebo kontaktovat autorizovaného prodejce vozů Hyundai. Ten by měl mít o akci kompletní informace a s jejich podmínkami vás seznámit. Mezi takové prodejce na našem území se řadí například KŠV Group s.r.o. Chomutov, která je i sponzorem tohoto článku.

Detailní nabídku společnosti a kontakty najdete na www.ksvgroup.cz