Máte v plánu zateplení domu, ale hledáte opravdu účinnou technologii?

Máte strach z toho, že i když bude letošní zima mírná, tak vaše výdaje za vytápění budou vysoké?  Tato situace je dost pravděpodobná a to i v případě, že máte naprosto totožné ceny, jako vloni. Každý rodinný dům stárne a jeho tepelně-izolační vlastnosti se snižují. Teplo už nedokáže udržet uvnitř a bez kvalitních opatření jej každý rok unikne více. Logicky se tak výdaje na vytápění neustále zvyšují a to i v případě, že ceny energií zůstávají stejné. A co potom, když zima bude opravdu krutá? Přemýšlíte nad zateplením, ale nechcete udělat unáhlené rozhodnutí? Jaká technologie je nejefektivnější?

 

Nemusíte investovat statisíce, abyste udělali účinné opatření!

Návratnost investice je jedním z nejdůležitějších kritérií při tepelně-izolačních opatřeních. Možná budete překvapeni, ale v této kategorii nevítězí ani výměna oken, ani zateplení fasády. Vynikajících výsledků totiž dosahuje zateplení podlahy na půdě, které nám může ušetřit až třetinu nákladů na topení. Výše investice se pohybuje v řádu několika desítek tisíc korun, což je v porovnání se zateplením fasády nebo výměnou oken podstatně nižší částka. Doba návratnosti je tedy maximálně na hranici 5 let od investice!

 

Systém MAGMARELAX®  – speciální izolace na půdy

A právě systém MAGMARELAX® dokáže tepelné úniky eliminovat. Jedná se o zateplení pomocí foukané minerální vaty, vyrobené z nejkvalitnější přírodní suroviny – čediče nebo skla. Roztavením horniny a vytažením velmi tenkých vláken vzniká vata s velmi pozoruhodnými vlastnostmi. Proč je vlastně zateplení půdy tak účinné? K odpovědi na tuto otázku je třeba se vrátit na první stupeň základních škol, konkrétně do hodiny fyziky. Teplo se chová přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch má nižší hmotnost a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, rychle touto mezerou uniká pryč. Takto se může ztratit až třetina vytvořeného tepla.

MAGMARELAX®  není obyčejná tepelná izolace

MAGMARELAX® nedosahuje skvělých výsledků jen v oblasti tepelně-izolační. Z hlediska požární odolnosti má minerální foukaná izolace výhodu v tom z podstaty základního výrobního materiálu. Základními materiály jsou čedič nebo křemík a ani jeden z těchto materiálů není hořlavý. Zateplení stropu izolací MAGMARELAX® se provádí foukáním ze stroje, který je umístěn na nákladním voze, hadicí přímo do podlahy na půdě nebo je volně nafoukána na podlahu, pokud není v podlaze vhodná dutina. Navíc sníží pronikání hluku z půdy do spodních místností a vytvoří protipožární příčku.

A jaké jsou další přednosti systému MAGMARELAX®? Jedná se o nesléhavost, neváže vodu a odolává plísním i hlodavcům.

Ještě stále máte čas Objednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku s obchodním poradcem a zjistěte, co můžete udělat pro váš dům. Stavební sezóna je již v plném proudu a kapacity se plní.

Více na www.magmarelax.cz/akce nebo na telefonu 800 100 533.