Únikové hry ve virtuální realitě – co od nich čekat?

Hry na hrdiny, gamebooky nebo prosté lesní bojovky provázely dětství každého z nás. A je nesmírné lákavé vrátit se k těmto nezapomenutelným okamžikům i v takříkajíc rozumném věku. Možností je mnoho. Můžete se nechat zavřít v podzemní místnosti a snažit se z ní dostat ven, absolvovat divokou cosplayovou jízdu ulicemi města nebo nechat své smysly podlehnout atmosféře jedinečné virtuální reality, která může být v mnoha ohledech skutečnější a uvěřitelnější než reálný svět.

Únikové hry pracující s virtuální realitou jsou na trhu zážitků poměrně novinkou. Dokáží vyplnit poptávku po netradičních prostředích nebo šílených a hororových příbězích, které lze při obyčejné únikové hře nasimulovat jen velmi těžko.

Portál Stips.cz vám nabízí hned dvě možnosti jak si výlet do virtuální reality užít. Pokud vám běhal mráz ze startrekovských cyborgů nebo jste se vždycky chtěli dostat do kůže Nea a pokořit Matrix, máte nyní jedinečnou možnost.

 virtualni-realnost-6-555x312

Exkurze do mysli šílence anebo Hororová virtuální realita

Představte si, že máte jen hodinu na to, abyste si sáhli na dno svých schopností a dovedností a zachránili nevinné dítě z rukou psychopata. Science-fiction? Ne, realita. Stačí si nasadit virtuální helmu Oculus rift a sluchátka a ponořit se do hlubin mysli psychopata Silentmana, který po policejním zásahu upadl do komatu a vy máte jen hodinu na to, abyste se skrz jeho vize, vzpomínky a představy propracovali ke všem indiciím potřebným k záchraně dítěte.

Vytvořte tým 2-6 lidí, probuďte v sobě týmového ducha a pusťte se do nesnadného úkolu. Hororová virtuální realita je jediná hra svého druhu v České republice a rozhodně na ni hned tak nezapomenete.

 virtualni-realnost-5-555x312

Únik z vesmírného prostoru prověří vaše hranice

Chtěli jste se vždycky podívat do vesmíru? Teleportujeme vás tam! Ale poklidné úžasné výhledy nečekejte. Ocitnete se na polorozpadlé vesmírné stanici a budete mít jen 1 hodinu na to, abyste se bezpečně dostali do záchranného člunu. Zvládnete to včas?

Vytvořte si tým o 3,4,5 nebo 6 členech, vyhecujte se a splňte náročné výzvy a úkoly. Díky unikátní technologii helem Oculus rift a senzorů Leap Motion dokonale ovládnete virtuální realitu. Vortex – virtuální úniková hra je jediná svého druhu v České republice a těšit se můžete i na telekinezi nebo stav beztíže.

 virtualni-realnost-550

Únikové hry jako dárek

Únikové hry jsou aktivitou, která dokáže skvěle stmelit členy rodiny, přátele i skupiny spolupracovníků jsou tedy ideálním dárkem pro nejrůznější příležitosti. Ale můžete nechat na obdarovaném, jakou hru si nakonec bude chtít zahrát.

Vytvořte na stránkách Stips.cz balíček až deseti her (nebo jiných zážitků), ale zaplaťte jen za jeden – ten nejdražší. Díky unikátní dárkové plastikové kartičce v exkluzivní balení si poté může obdarovaný zvolit přesně tu aktivitu, která se mu líbí nejvíce.

Objevte kouzlo virtuálních únikových her díky Stips.cz a darujte zážitek, na který žádný ze zúčastněných jen tak nezapomene.