Matrace 1 + 1 zdarma umožní spát kvalitně každému

Patříte k těm, kdo se stále rozhodují, za už si koupit novou matraci, nebo ještě počkáte a vydržíte s tou stávající? Je neuvěřitelné, kolik lidí spí na nekvalitní nebo staré, nefunkční matraci, jsou ráno unavení, bolaví, a přitom lze koupit kvalitní matrace za skvělé ceny díky akci 1+1 zdarma. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

 

Matrace pohodlné, spolehlivé a s dlouhou životností

Pokud jste si mysleli, že do akce matrace 1+1 zdarma dávají prodejci matrace, které chtějí prodat, nenechte se mýlit. Kupříkladu na webových stránkách spime.cz si můžete koupit v této akci matrace z PUR pěn, matrace ze studené pěny a matrace z paměťové líné pěny.

Co třeba sedmizónová matrace DUET? Má dvě strany tuhosti, takže si můžete vybrat, zda budete spát na tvrdší nebo měkčí straně. Tvoří ji tvárná VITAPOL PUR pěna. Je ve snímatelném potahu a separačním úpletu, který zajišťuje dokonalý pohyb potahu matrace. Její nosnost je 110 kg a životnost materiálu je 4 – 8 let. Maximální životnosti dosáhnete s matracovým chráničem a lamelovým roštem.

Ve stejné akci matrace 1+1 můžete koupit i matraci VISCO FLEXI. Jde o oboustrannou komfortní sendvičovou matraci, kterou tvoří několik pěn. Nosná část je ze značkové HR studené pěny VITAfoam, horní vrstva z VISCO pěny s paměťovým efektem. Je ideální pro osoby ve váhové kategorii 60 – 100 kg. Životnost materiálu je 6 – 8 let s matracovým chráničem a lamelovým roštem.

 

Prohlédněte si matrace sami

Navštívit můžete prodejny matrace Praha, Ostrava, Brno nebo třeba matrace Hradec Králové. Vyzkoušíte si, která tvrdost je vám příjemná, který potah se vám líbí, a domů si odvezte dvě matrace, s nimiž se vám bude skvěle spát. A pokud si vyberete matrace se dvěma stranami tuhosti, určitě si správnou stranu vyberete vy i váš partner, dítě nebo třeba sourozenec.