Regály vám pomohou udržet pořádek ve sklepě, v garáži i na půdě

Také už se nemůžete dívat na spoustu věcí uložených různě po oknech, pofiderních poličkách, nebo jen tak na zemi u stěny v garáži nebo na sklepě? I na půdě máme mnohdy zaskládanou podlahu lehkými předměty, které nechceme skladovat v obytné části domu, a vynášíme je mimo sezónu nahoru. Získat dostatek úložného prostoru na kdeco, vám pomohou kvalitní a prostorné regály.

 

Proč právě policové regály?

V garáži i ve sklepě potřebujeme, aby vzduch co nejlépe cirkuloval. Zvláště tehdy, když jsou prostory umístěny níže, než je povrch země. Cirkulace vzduchu zajišťuje, že nám věci neplesnivý a nezačnou zatuchle zavánět. Zároveň budete díky regálům rychle vědět, kde co máte. Jsou přehledné, mají různé rozměry, různý počet polic a vybrat si můžete jak typ, který postavíte ke zdi či do prostoru, tak rohový regál k umístění do kouta.

 

Dostatečná nosnost policových regálů

Někdo chce policový regál použít na uložení obuvi do šatny nebo na chodbu, někdo potřebuje vyšší nosnost, protože regál čeká služba v garáži, kde jsou předměty zpravidla těžší. Pro vyšší zatížení by vám mohl skvěle posloužit regál PLUS shelf tribac 90/5, který unese až 300 Kg, přičemž každá police unese až 60 kg. Lze jej složit do dvou variant, a to bez pomoci nářadí – do výšky nebo šířky. Hodí se nejen do garáže, ale i do sklepa, na půdu nebo do domácnosti.

 

Organizér na nářadí

Kromě policových regálů můžete v garáži, ale také třeba v dílně výborně využít organizér na nářadí vyrobený z vysoce odolného plastu. Upevňuje se přímo na zeď a pomůže vám mít řád v nářadí v horizontální i vertikální poloze.

Vyřešte konečně nepořádek nebo chaos ve věcech v domácnosti i v ostatních prostorech domu. Budete nadšení, jak lehce a rychle to díky policovým regálům jde. Konečně budete mít víc úložných prostorů, do nichž kdykoli uvidíte.