Mějte svůj majetek pod kontrolou a pod ochranou

V dnešní době je se procento loupeží stále zvyšuje. Bohužel nejen loupeže ohrožují náš majetek, ale zvyšuje se také procento škod na majetku, které byly způsobeny vandalismem. Ochrana našeho majetku by se pro nás měla stát prvořadou záležitostí. V dnešní době existuje mnoho prostředků, které dokáží zabránit loupežím a škodám na majetku.

 

 

 

Tegus s.r.o. nabízí kompletní sortiment potřeb pro ochranu majetku

Tegus.cz jsou internetové stránky společnosti Tegus s.r.o. tato společnost si je vědoma stále se zvyšující kriminality a svým zákazníkům proto nabízí kompletní sortiment výrobků, které dokáží loupežím zabránit. V sortimentu této společnosti najdete veškeré ochranné prostředky, které vám pomohou ochránit váš majetek. Vybírat můžete od trezorů, detektorů kovu, až po rozsáhlé kamerové systémy a kompletní zabezpečovací systémy.

 

Kamerové systémy nebo fotopasti

Společnost Tegus s.r.o. nabízí svým zákazníkům mnoho systémů monitorování majetku. Nejrozšířenějšími jsou kamerové systémy a fotopasti. Princip kamerových systémů každý zná, a proto není třeba jej podrobně představovat. Naopak fotopasti jsou v této oblasti převratnou novinkou. Tyto přístroje jsou vybaveny pohybovým infračerveným čidlem. Kdykoliv čidlo zaznamená pohyb zašle přístroj okamžitě MMS zprávu s obrazem místnosti. Vy sami si můžete udělat obrázek o tom, kdo se ve sledované místnosti pohybuje. Oba druhy monitorování objektů jsou vhodné pro soukromé i větší objekty. Fotopasti jsou ovšem několikanásobně levnější.

 

Všechny produkty na ochranu majetku naleznete na www.tegus.cz.