Milovníci grilování a táboření pozor!

Také patříte mezi milovníky grilu a pobytu v přírodě? A máte vše, co k tomu potřebujete? Hledáte způsob, jak si tyto činnosti ještě zpříjemnit? Pomoc je jednoduchá, zkuste se podívat na www.zasilkovyobchod.cz

Vodní udírna pro milovníky dobrého jídla

V nabídce internetového obchodu naleznete například všestrannou vodní udírnu, která Vám pomůže připravit vynikající uzené i grilované maso nad nádobou s vodní lázní pomocí tepla a dýmu. Navíc: přebytečný tuk se tak nepřipaluje a nevytváří karcinogenní látky. S vodní udírnou se nemusíte vzdát ani opékání. Vodní udírnu využijete na chatě, chalupě, u rybníka nebo i v kempu na dovolené.

 

 

Trojitá konstrukce

Gril se skládá ze tří na sebe nastavitelných částí, které lze použít jako ohniště, vyšší gril nebo uzavřenou udírnu. Dvě spodní části jsou opatřeny dvířky pro přikládání a kontrolu ohně, součástí vrchního poklopu je teploměr se stupnicí do 300 °C. Gril má i dvě tyče určené pro zavěšení uzených pokrmů a odklápěcí otvor pro vypouštění kouře.

 

 

 

Plech na grilování

Praktickou pomůckou pro grilování je plech na grilování, který nahradí aluminiové jednorázové tácky a Vy nebudete muset kupovat stále nové. Plech na grilování jednoduše umístíte na gril a připravíte si tak chutné grilované dobroty.

 

Kvalitní kotlík pro klasické vaření

Kotlíkový guláš nebo polévka s vůní kouře a jehličí je to nejbáječnější letní pochutnání.

Pokud rádi vaříte v přírodě, jistě vás potěší smaltovaný závěsný kotlík. Ten můžete mít již za 449Kč.

Nezapomeňte na doplňky

Ke kotlíku si můžete pořídit i různé příslušenství. Určitě se vám bude hodit trojnožka, díky které kotlík pohodlně zavěsíte nad ohniště. K litinové trojnožce dostanete i řetízek s háčkem na zavěšení. Ke kotlíku si můžete pořídit i poklici, která Vám zaručí rychlejší vaření a ochrání nedojedený pokrm před hmyzem.

 

 

Praktický grilovací plech

Trojnožku můžete využít i ke grilování. Stačí, když si zakoupíte praktický grilovací plech. Ten snadno zavěsíte pomocí 3 řetízků na trojnožku. Připravit si na něm můžete nejen steaky a ražničí, ale díky jeho hloubce i masa, která chcete mít dušená ve šťávě, případně doplněná zeleninou, houbami i bramborami.

Unikátní silikonová rukavice

Pokud jste milovníky grilování, neměla by ve Vaší grilovací výbavě chybět silikonová rukavice. Silikonová rukavice v prodloužené délce plně využívá skvělých vlastností silikonu, takže ji můžete používat  při teplotách až do 230°C. Vaše grilování je tak zcela bezpečné.

Díky prodloužené délce Vám zakryje celé zápěstí, takže si jej nepopálíte a vnitřní materiál zaručí, že se rukavice nebude lepit k pokožce ruky. Rukavice je také skvělá při manipulaci s pekáči v troubě.

 

Podívejte se na nabídku na www.zasilkovyobchod.cz naleznete zde i spoustu jiných zajímavých produktů.