X‑lander

Nový limitovaný set od Babypointu – kombinovaný kočárek X‑lander XA Limited s autosedačkou BeSafe iZi Go

Podzimní veletrh potřeb pro děti FOR BABIES se koná od 29. 9. do 2. 10. 2011 v pražských Letňanech


Na přelomu září a října 2011 se pražský veletržní areál v Letňanech zaplní novinkami ze světa kojeneckých potřeb, dětského zboží, nábytku, módy i hygieny. Ve čtvrtek 29. září zde začíná druhý podzimní veletrh potřeb pro děti FOR BABIES. V průběhu čtyř dní si tak budeme moci prohlédnout prezentace několika desítek firem z oboru, využít odborného poradenství či se zúčastnit doprovodného programu pro děti. Chybět na veletrhu nebude ani stánek společnosti Babypoint, předního českého výrobce, dovozce a prodejce dětských autosedaček, kočárků, jídelních židliček, cestovních postýlek a dalšího vybavení pro rodiny s malými dětmi. Babypoint zde představí například nový limitovaný set kombinovaného kočárku X-lander XA Limited a autosedačky BeSafe iZi Go, ale i další novinky, které si výrobce pro nadcházející období připravil a které představí právě na veletrhu. Současně s veletrhem FOR BABIES v Letňanech proběhne také 2. veletrh hraček a her FOR TOYS.

 

Jednou z letošních novinek, kterou si ve stánku společnosti Babypoint budeme moci pohlédnout, je limitovaná série kombinovaného setu X-lander XA Limited 2011. Set kromě kombinovaného kočárku X-lander XA ve speciálním hnědo-béžovém provedení Limited, jehož součástí je sportovní verze a hluboká korba, zahrnuje také originální fusak X‑cosy, slunečník X-sun, tašku na rukojeť X-bag III a bezpečnou dětskou autosedačku BeSafe iZi Go. Tuto autosedačku norské značky BeSafe váhové kategorie 0 – 13 kg lze na kočárek připevnit pomocí adaptéru X‑lander X-car new, který je rovněž součástí setu. Kombinace kočárku X-lander XA s autosedačku BeSafe iZi Go byla schválena dle EN 1888. Sportovní kočárek X-lander XA patří mezi nejprodávanější kočárky v ČR, limitovaná série X-lander XA Limited navíc disponuje zúženou konstrukcí kočárku, díky které se pohodlně dostanete například do užších dveří u výtahu, předností je také hluboká korba s polohováním zádové opěrky.

Autosedačka BeSafe iZi Go s polohovatelnou sluneční stříškou s UV filtrem

Autosedačka s instalací proti směruj jízdy je vybavena ergonomickou rukojetí, integrovanou polohovatelnou sluneční stříškou s UV filtrem či hlubším sedákem konstrukce, který prodlouží dobu užívání a zajistí pohodlí i větším miminkům. V automobilu se sedačka upevňuje jednoduše pomocí tříbodových bezpečnostních pásů. Pro zajištění větší stability jde jedna část pásu přes autosedačku a druhá je vedena za autosedačkou, v obou případech skrze vodiče pásů s protiskluzovým povrchem snižujícím tření. BeSafe iZi Go poskytuje vynikající ochranu jak při čelním, tak i bočním nárazu. Mezi její další přednosti patří výškově nastavitelné pětibodové bezpečnostní pásy s centrálním nastavením či magnetky zapracované do ramenního polstrování pásů. Díky tomuto systému, který pásy udržuje na stranách polstrování, můžete dítě do vajíčka pohodlně usadit a následně připoutat. Autosedačka je vybavena i pojistkami na spolehlivé upevnění adaptérů a certifikovaná dle normy ECE R44/04.

 

Hluboká a sportovní verze kočárku X-lander XA Limited

Spolu s první dětskou autosedačkou ze setu nejprve využijete hlubokou verzi kočárku X-lander XA Limited s korbou X-pram. Hluboká korba, kterou lze nasadit na konstrukci různých typů sportovních kočárků X‑lander, se díky úchytům na stranách dobře přenáší, je vybavena polohovatelnou zádovou opěrkou, sklápěcí stříškou, moskytiérou, pláštěnkou, vnitřní pratelnou vložkou či sportovní taštičkou/ledvinkou, kterou lze na korbu připevnit. Jakmile dítě povyroste, můžete přejít na sportovní verzi kočárku. Model X-lander XA Limited je vybaven nánožníkem, předními otočnými koly s aretací, pumpičkou, vnitřní pratelnou vložkou či košíkem na drobné předměty. Výhodou je také zúžená (61 cm široká) aluminiová konstrukce kočárku, díky které nebudou ani užší dveře u výtahu překážkou. Rukojeť lze umístit do 6 volitelných poloh, zádová opěrka je regulovatelná plynule a nožní opěrky umožňují nastavení do dvou úrovní. Zadní část boudy s kapsou lze z konstrukce kočárku odepnout.

 

Další nezbytné součásti setu

V zimě jistě oceníte teplý fusak X-lander X-cosy délky 82 cm v barvě limitované série. Fusaky jsou volně prodejné a pasují do všech typů hlubokých koreb X-pram. Dalším dílem setu je praktická přenosná taška na rukojeť X-bag III. Taška má dělený vnitřní prostor, odepínací ramenní popruh s nastavitelnou délkou, 2 vnější kapsy a hlavní uzavírání na zip či ucho na přenášení v ruce. Součástí je i přebalovací podložka. Za slunného počasí se zase bude hodit slunečník X-sun s úhlopříčkou 76 cm, který lze díky polohovacímu kloubu nastavit do potřebné ideální polohy.

Více informací o limitovaném setu X-lander XA Limited najdete na www.babypoint.eu nebo na www.x-lander.cz. Pro více informací o veletrhu FOR BABIES navštivte www.for-babies.cz.

 

 


O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současnosti společnost Babypoint pod stejnojmennou značkou vyrábí nejen kvalitní české sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint a ekonomické řady Newbuddy se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Další významnou součást sortimentu představují autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 300 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českého veletrhu zaměřeného na děti FOR KIDS .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.