Milujete dřevo? Pořiďte se dřevěnou podlahu BoenDesign Wood

Dřevo je materiál, který příjemně doladí téměř každý prostor. Ať už si přejete moderní bydlení, rustikální nebo praktické, dřevěná podlaha vždy splní vaše očekávání. Má příjemný vzor a lze ji kombinovat s mnoha dalšími materiály. Objevte přednosti  dřevěné podlahy značky Boen DesignWood, která se chlubí výběrem z kvalitních vzorů, ale také mnoha dalšími příjemnými vlastnostmi.

 

Jednoduchá aplikace

Jedná se o plovoucí podlahu, jejíž aplikace je snadná a rychlá. Stačí jen spojovat jednotlivé dílce z třívrstvé dřevěné podlahy a zacvaknout pomocí systému X-press. Ušetříte tak spoustu času, a navíc nebudete potřebovat speciální náčiní. Stejným způsobem lze podlahu také demontovat nebo odstranit poškozené části.

 

Kvalita místo kvantity

Vzory a motivy jsou v případě tohoto typu podlah omezeny. Výrobce se zaměřil spíše na kvalitnější zpracování menšího množství motivů, aby docílil dokonalého provedení. V nabídce je dub různých druhů, jako například SUPER CONCRETO, SUPER FINALE, BÍLÝ a další. Myšleno bylo také na závěrečnou povrchovou úpravu, která působí matným dojmem. Materiál je chráněn před vlhkostí, různými tekutinami, je příjemný na dotek a dokonale izoluje.

Pokud si přejete svou podlahu dotáhnout k dokonalosti, můžete využít podlahového topení, které lze umístit přímo pod dřevěný povrch podlahy Boen DesignWood. Podlaha bude udržovat teplo ve vnitřním prostoru a zamezí průniku chladu do vašeho domu či bytu.

Výběr motivů je sice omezený, ale zato promyšlený. V nabídce se nacházejí různé odstíny od krémově světlé, po velmi tmavé varianty. Kromě toho jsou naznačeny také suky a textura dřeva, což ve výsledku působí přírodně, originálně a harmonicky.

Tato přírodní varianta bude také přívětivě působit na vaši náladu, jelikož budete místo s plasty v kontaktu s přirozeným materiálem.