Novostavba si zaslouží kvalitní izolaci

Plánujete výstavbu nemovitosti? Chcete bydlet ve svém a na zelené louce? Vybrali jste si dům snů a  hodláte do něj investovat tolik, aby byl nízkoenergetický a splňoval přitom veškeré nároky na komfort? Dobrý architekt i stavbyvedoucí dokáže zvolit optimální technologické postupy, aby nemovitost dosáhla na povinné energetické štítky.

Katalogové bydlení v dnešní době fandí bungalovům a dřevostavbám. Rychle, levně, jednoduše. Málokdo si uvědomí, že dnes více, než kdy jindy, platí příměra „dvakrát měř a jednou řež“. Řeč je zejména o kvalitních izolantech, na nichž se v domech na klíč obvykle snaží stavitelé ušetřit a tím snížit cenu.

 

Nedejte se napálit

Izolace leckdy chybí úplně a pakliže se na místě určení nějaká nachází, je aplikována jen tak ledabyle, aby se neřeklo. Zpravidla mezi krovy vazníkových střech, v úžlabích a trámových spojích bývá situace zoufalá. Stavebníci hřeší na to, že obyčejný člověk do střešních prostor často nechodí, přitom práv tudy uniká až třetina domovního tepla.

Majitel nemovitosti by si ale měl právě na tato místa pořádně doložit. Konstrukce stropu spolu se střechou zabírá největší plochu v domě, která si zaslouží velkou pozornost. Jejich osud neponechávejte náhodě a neváhejte je pokrýt revoluční směsí, která je TOP mezi izolanty. Foukaná izolace Magmarelax řeší všechny tepelné i bezpečnostní problémy, které vás jen mohou ve souvislosti se střešní plochou napadnout.

 

Zvolte foukané minerály

Foukaná minerální izolace MAGMARELAX ®, jejíž obsah tvoří směs čediče, skla a minerálů, je do domu aplikována pomocí čerpadla a hadice, jež obsluhuje vyškolený personál. Auto se směsí přijede do bezprostřední blízkosti nemovitosti a pak už stačí jen jedno jediné okno, jako vstup, a celý půdní prostor je pod tlakem zanesen vrstvou hmoty.  Konkurenční desková izolace se nikdy nedostane do všech koutů a mezi všechny trámy,  proto nevznikají hluchá místa a takzvané „tepelné mosty“, kterými uniká teplo ven.

Foukaná izolace MAGMARELAX ®  vždy vytvoří souvislou, nesléhavou vrstvu, jejíž neporušenost technik zkontroluje speciálním zrcátkem. Samotná aplikace je „bezbolestná“, laicky řečeno, nenadělá nepořádek, práce netrvají déle, než tři hodiny, neruší, ani neobtěžují hlukem.

 

Aplikace se zárukou

Jednoznačné výhody pěnové stropní izolace jsou: vysoké úspory energie, dokonalá souvislá vrstva bez tepelných mostů, díky foukání se izolace dostane i do nepřístupných míst, z jednoho vstupu se zateplí celá střecha, hotovo je za jediný den bez nepořádku, hluku a narušení provozu, izolace nesléhá a není jí třeba ošetřovat, kontrolovat, neztrácí funkčnost, snadno překryje stávající vrstvy starých desek a peníze do ní investované, se rychle se vrátí.

Běžná garance aplikovaných minerálních hmot je deset let. V případě novostaveb se ale záruka akčně dvojnásobí, až na příjemných 20 let. Nový dům si zaslouží to nejlepší, co stavební trh nabízí.   Foukaná izolace mezi „NEJ“ po právu patří. V oboru nemá konkurenci a je ze všech známých způsobů ta nejlepší. Stihnete-li zateplit do zimy, výrazně ušetříte na nákladech za vytápění.