Milujete kempink a cestování? To hledáte ty správné karavany nebo obytné automobily!

Stále větší procento Čechů v současnosti nevyhledává pro letní dovolené exotické destinace, ale uchylujeme se k cestování na vlastní pěst spojené s poznáváním naší země a kempováním. A dokonce nemusí zůstat jen u poznávání ČR, ale vydat se poznávat můžeme i ostatní evropské země. Hledat v každé destinaci ubytovnu nebo hotel by bylo zdlouhavé a zbytečné. I při cestování napříč Evropou je možné spát ve vlastním. Stačí mít vlastní karavan nebo rovnou obytný vůz.

 

Specializovaní prodejci vám nabídnou pestrou nabídku!

Většina prodejců automobilů na našem území je zaměřena na osobní a užitkové vozy. Zastoupení karavanů v nabídce buď není žádné, nebo jen minimální a okrajové. To samozřejmě neznamená, že se na našem trhu nedá najít prodejce s širokým výběrem obytných vozů a karavanů. Jen je třeba najít takového prodejce, pro kterého budou obytné vozy a karavany hlavní specializací. Jedná se například o společnost HYKRO.CZ.

 

Zastoupení světově proslulých značek

Karavany a obytné vozy v nabídce této společnosti jsou zastoupeny značkami s celosvětovou popularitou. V kategorii obytných vozů jsou zastoupeny značky Knaus, Kabe, Weinsberg, Carado, Blucamp, Kentucky a také luxusní obytné vozy Carthago. Nechybí ani luxusní obytné vestavby La Strada a kvalitní vestavby české výroby KRS. Obytné přívěsy jsou zastoupené značkami Wilk, Weinsberg, Tabbert, T@B, Carado, Knaus. V nabídce jsou i německé luxusní přívěsy Fendt a švédské přívěsy KABE.

 

Nejen prodej, ale také výkup, servis a půjčovna

Společnost HYKRO.CZ je specialistou přímo na obytné vozy a obytné přívěsy. To dokazuje i fakt, že v nabídce této společnosti nejsou jen nové vozy na prodej, ale i některé další služby. K těm patří například kompletní záruční a pozáruční servis, výkup obytných aut, prodej ojetých vozidel nebo půjčovna. Obytné vozy a karavany si lze půjčit na dlouhodobé i krátkodobé výlety.