Mini půjčka je řešením nejen do výplaty, umožní i rychlou náhradu elektroniky

Bez složitých otázek a dlouhých formulářů, úvěry jsou v moderní době skutečně bleskovou záležitostí.

Přišel nějaký nečekaný výdaj? Zaměstnavatel se zase opozdil s termínem výplaty a vám už doslova docházejí nervy? Nevíte, jak takovou ošemetnou situaci vyřešit? Možná je přitom elegantní řešení nasnadě, protože online půjčky jsou tu, aby vám pomohly – klidně i v noci, klidně i brzy ráno, ve svátek, o víkendech či ve všední dny. Konkrétní termín a denní doba vůbec nehrají roli, žádosti zpracovává počítač, jenž dovolenou a odpočinek nezná a vlastně ani vůbec nepotřebuje…

Až patnáct tisíc korun bez dalších potvrzení

Dlouhé fronty na pobočkách bank, nesmělé telefonáty blízkým, v obou případech může jít o totéž. Postihla vás menší finanční krize a hodila by se nějaká mini půjčka. Proč se ovšem nepodívat i do nebankovního sektoru, kde se každá žádost zpracuje diskrétně a současně dostatečně rychle na to, abyste mohli mít vyžádanou sumu ještě dnes na bankovním účtu? Co budete muset uvést v žádosti, aby mohla být bezproblémově odbavena a vyřízena? Za prvé – půjčku si můžete sjednat třeba až v patnáctitisícové výši!

  • Číslo bankovního účtu a průkazu totožnosti. Konto v bance pak ještě projde krátkým ověřovacím procesem – zasláním symbolické částky pro potvrzení. Vlastně jen okamžik.
  • Plnoletí určitě jako žadatelé budete, ale musíte to také doložit. Potřebné údaje se odečtou právě z průkazu totožnosti. Ze zákona totiž sedmnáctiletým a mladším půjčovat nelze.
  • Uvést celé své jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště a také kontaktní údaje, tedy číslo telefonu a email. Skrze SMS nebo email pak dostanete potvrzení, že byla žádost schválena.

A to je vlastně vše – tedy ještě kromě jedné důležité věci, na kterou se nesmí v žádném případě zapomenout. Jde o potvrzení o trvalém příjmu, respektive výpis z bankovního konta za poslední tři měsíční období (postačí jen položky týkající se příjmů, výdaje tedy odůvodňovat určitě nemusíte). Klasické internetové bankovnictví poskytne výpis ve formě PDF souboru, který jednoduše nahrajete do žádosti o půjčku. A je hotovo, vše šlo vlastně velmi snadno, že?

Nenáročná administrativa potěší všechny zúčastněné

Výpis z registru dlužníků? Ale kdepak, jsou jiné možnosti, jak rychle ověřit bonitu klienta, například právě ono potvrzení o trvalém příjmu. Pokud nemáte předchozí nesplacené závazky vůči nějakému konkrétnímu poskytovateli, je žádost v podstatě už předem schválená! Půjčka 4000Kč pak může posloužit prakticky na cokoliv, protože doklady se po vás chtít rozhodně nebudou. Účtenky, stvrzenky, faktury a další potvrzení jsou už pak spíše pro vás, třeba jako doklad o koupi pro účetnictví nebo pro účely možné budoucí reklamace elektroniky. Rozhodně ne pro poskytovatele půjčky! Ten totiž nabízí bezúčelový úvěr, tedy se nebude zajímat o budoucí využití poskytnutých financí. A jaké máte vlastně možnosti?

Nejméně tisícikorunu, variabilita je na maximu možného

Půjčit si minimálně tisícovku, nejvýše však 15 000 Kč. To vše na dobu jednoho až čtyř týdnů, s možností následného prodloužení splátkového kalendáře ještě o dalších 28 dní, byť v tom případě samozřejmě už zaplatíte malý poplatek – nic na světě totiž není zdarma. A v neposlední řadě, všechna čísla si dobře propočítejte, mějte jistotu, že splátkový kalendář vám nebude dělat problém. Jsou totiž půjčky a půjčky, zatímco v mnoha případech dokáží prospět, jindy zase připraví do budoucna horké chvilky, pokud nebudou sjednány právě uvážlivě. Jistě bude lepší si každou podobnou věc lépe rozmyslet, jedině když máte naprosto jasno, pak můžete přejít k jednání o půjčce.