Modestia by měla zajímat každou ženu!

Modestia s.r.o. je tradiční česká společnost, která se specializuje na nabídku trendy dámského úpletového oblečení. Společnost se snaží přinášet módu pro české ženy, čemuž podřizuje střihy i design oblečení. Najdete se v oblečení od  Modestia s.r.o. i vy?

 

 

 

 

Módní oblečení nejvyšší kvality

Zajímavostí společnosti Modestia s.r.o. je, že oblečení i sama vyrábí, což už dnes nebývá moc zvykem. Právě díky vlastní výrobě může nabídnout módní oblečení, které splňuje i ty nejvyšší nároky na kvalitu. Pro šití modelů používá společnost výhradně pečlivě vybírané látky, které dováží převážně z Itálie, Španělska a Polska. Navíc – šití mají na starosti české švadleny, které dobře ví, co českým ženám sluší. Hrají si hlavně s motivy a střihy. V nabídce tak najdete oblečení v klasických i nadměrných velikostech. Specialitou je potom těhotenská móda.

 

Krásné oblečení pro každou příležitost

Modestia s.r.o. nabízí oblečení pro volný čas, do zaměstnání i takové modely, ve kterých můžete směle vyrazit na prestižní společenské akce nebo třeba do divadla. Velkou část nabídky tvoří nádherné tuniky – vybírat můžete z celé řady rozličných motivů. Super je, že tuniky vypadají skvěle na každé postavě. Modestia nabízí také nádherné halenky a trika s krátkým, ¾ i dlouhým rukávem. Pro zimní sezónu jsou potom připraveny hřejivé svetříky a roláky. V nabídce nechybí ani kabátky, saka, legíny, vesty, šatové sukně, šaty a další módní oblečení.

 

POZOR – při odběru zboží v ceně nad 1500Kč s DPH nabízí Modestia s.r.o. dopravu v rámci celé České republiky zdarma!

 

Objevte i vy krásu českého oblečení od Modestia s.r.o. Kompletní nabídku najdete na www.modestia.cz