Modrá dřevěná kuchyňka

Děti si velmi rádi hrají na dospělé. K tomu jim však musí dopomoct notná dávka fantazie nebo originální dárky podněcující takové aktivity. Internetová prodejna Bafshop je takovým malým rájem pro všechny rodiče i děti.

 

 

Dřevěná kuchyňka pro děti

Dřevěná kuchyňka najde své uplatnění v jakémkoliv pokojíčku. Je vhodná jak pro malé kuchařky, tak i kuchaře amatéry, kteří si chtějí vyzkoušet svou první palačinku nebo oblíbenou polévku. Vše je naprosto bezpečné a bez nutnosti obav s velkého nepořádku.  Díky modernímu zpracování je kuchyňka pro děti obohacena o zvukové efekty, které korespondují s originální kuchyní. Otáčecí knoflíky cvakají a k dispozici je i úložný prostor. Kuchyňka je vyrobena z dřevěného materiálu a MDF desek.


 

Kuchyňka do každého pokoje

Dřevěná kuchyňka v modrém provedení myslí i na snadnou údržbu, proto je zde odnímatelný dřez pro snadnější čištění. Kvalitní pevná konstrukce zajišťuje dlouhou životnost produktu. Pevně věříme, že si s touto kuchyňkou vaše děti užijí mnoho zábavy.  Hračky pro děti od Kidkraftu jsou velmi oblíbené a detailně zhotovené pro umocnění zážitku z hraní. Nahlédněte i vy do rubriky plné fantazie a navraťte se společně se svými dětmi do vašeho mládí. Kidkraft vám v tom pomůže. 

 

Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky bafshop.cz