Moje svatba byla dokonalá – vděčím za to Anet!

Na svou svatbu jsem se těšila opravdu dlouho. Snad jako každá nevěsta jsem si vysnila pohádkou svatbu se vším všudy, ale velmi brzy jsem nemile narazila. Zjistila jsem totiž, že sehnat a zařídit vše, co chci není vůbec jednoduché. Naštěstí jsem ale našla Anet a vše běželo úplně dokonale…

 

 

Anet je renomované pražské svatební studio, které jsem objevila vlastně náhodu. Marně jsem se totiž pokoušela dát dohromady vše, co pro náš svatební den potřebujeme. Začínala jsem zjišťovat,  že to není jen fotograf, dort nebo pozvánky. Každou minutu jsem přidávala nové věci na seznam a pomalu jsem z toho začala šílet. Když jsem ale našla Svatební studio Anet, začínala jsem tušit, že bude vše v pořádku a moje tušení bylo správné. Profesionálové z Anet se totiž postarali o vše, co jsem potřebovala. Já jsem se vlastně jen dívala a vybírala si, jak bude vše vypadat. Ve studiu Anet se nejdříve postarali o mě. Vybrala jsem si u nich šaty, poradili mi také s výběrem doplňků, vyzdobili nehtíky, udělali krásný účes– zkrátka vše, co jsem potřebovala.

 

 

Nemusela jsem se starat ani o květiny a květinovou výzdobu, ani shánět profesionálního fotografa a můj nastávající ocenil i to, že nám pomohli s výběrem snubních prstýnků (měl totiž hrůzu z  toho, že budeme obíhat spousty klenotnictví). Na Anet mě ale nejvíc potěšila cena – v jejich nabídce je totiž řada slevových balíčků, které fungují tak, že čím více objednáte, tím větší dostanete i slevu. No prostě paráda. Svatební studio Anet nám tak ušetřilo nejen peníze ale i čas. Pomohli nám z naší svatby udělat nezapomenutelný zážitek pro nás i naše hosty a já jim za to děkuji a také doporučuji všem nevěstám a ženichům, kteří si svůj den „D“ chtějí opravdu užít!