0019

Vše pro bowling najdete na jednom jediném místě!

Bowling je velmi populární hra. Hraní bowlingu se oddávají staří i mladí – důvod je jednoduchý – bowling je totiž ideální sport k tomu, jak trochu protáhnout tělo a zároveň si užít spoustu zábavy. Pokud i vy patříte mezi bowlingové nadšence a chcete se pustit do výstavby bowlingové dráhy ve svém podniku, máme pro vás tip na to, jak vše zařídit…

 

 

 

 

Kompletní řešení pro každého

Zařizování nebo údržba a výměna některých komponentů bowlingové dráhy není jednoduchá záležitost. Nemusí to ale nutně tak být – stačí totiž, když se obrátíte na profesionály. V České republice nabízí kompletní služby při stavbě bowlingových drah společnost BOWLCZECH LIMITED. Nabízí řešení pro každého, kdo má zájem a chce postavit špičkovou dráhu, na které bude hra bowlingu všechny bavit!

 

 

Špičkové vybavení a variabilita řešení

BOWLCZECH LIMITED nabízí kompletní výstavbu bowlingových drah – od návrhu až po realizaci. Společnost nabízí dodávku kompletní drah, které jsou vybaveny provázkovými stavěči švýcarské technologie SCHMID. Nabízí také různé druhy scoring systémů (zobrazování výsledků) a to buď v provedení s řízením centra řídícím počítačem nebo timerem. Ovládání obou je vždy v češtině. Volit můžete i způsob vracení drah a to buď pod povrchem dráhy nebo žlabem. Nabízí také realizace „Bumperů“ – zábran do žlabů, které ocení zejména děti, protože každým hodem shodí nějaké kuželky.

 

 

Moderní design zaručen

Při bowlingu je samozřejmě důležitý i vzhled dráhy. BOWLCZECH LIMITED proto dodává dráhy v provedení GLOW-IN-THE-DARK , který zaručuje, že při nasvícení UV světly dráhy září. Kromě toho si také můžete objednat realizaci celého prostoru. BOWLCZECH LIMITED nabízí zpracování grafického provedení bočních stěn, případně dalších ploch a vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru.

 

Kompletní nabídku najdete na www.bowlczech.cz