Montáž vzduchotechniky Praha

Společnost KSK se zabývá dodávkou, servisem a montáží vzduchotechniky Praha, tepelných čerpadel i montáží a servisem klimatizace. Všechna tato zařízení je možné dodat do bytů, rodinných domů, kanceláří, státních institucí i hal. Vzduchotechnika je zařízení, které slouží k úpravě vzduchu a k jeho přepravě. Prostřednictvím vzduchotechniky je zabezpečeno optimální prostředí pro pobyt osob v uzavřeném prostoru. V bytech a rodinných domech je díky vzduchotechnice možné zajistit cirkulaci vzduchu v místnostech jako je koupelna, WC i kuchyně. 

Komerční budovy vyžadují odvětrávání všech pobytových prostor. Společnost KSK zajišťuje také montáž klimatizace Praha. Ke vzduchotechnice si můžete pořídit doplňkové funkce. Společnost KSK jako doplňkové funkce nabízí vzduchotechnické jednotky s chlazením, s rekuperací i vzduchotechnické jednotky s teplovodním a elektrickým ohřevem. Více informací o službách společnosti KSK se dozvíte také na této webové adrese www.kskpraha.cz/vzduchotechnika.html

Vzduchotechnické jednotky s rekuperací tepelné energie jsou velmi šetrné vůči životnímu prostředí a šetří energie. Tento typ vzduchotechnických jednotek se velmi často používá u nízkoenergetických nebo u pasivních domů. Velkou výhodou rekuperace je zlepšující se mikroklima domácností. Vzduch není vydýchaný a pachy jsou efektivně odvedeny mimo. 

Větrání s rekuperací funguje na principu předávání tepla mezi vnitřním a venkovním vzduchem ve výměníku. Ten je centrem celého rekuperačního systému. Rekuperační systém udrží v obytném prostoru teplo. V zimním období se chladný venkovní vzduch ve výměníku ohřeje. Rekuperační jednotka snižuje tepelné ztráty, neboť dochází ke zpětnému získávání tepla z vypouštěného vzduchu. Toto zařízení zaručuje také dostatečné větrání a snížení vlhkosti v zateplených domech a bytech.