Moxie nebo Barbie? Obě stojí za to!

Panenky a malé slečny rozhodně patří dohromady. Pokud i vy máte doma malou slečnu, která miluje hru s panenkami a přemýšlíte, kterou jí uděláte radost, máte vyhráno. Přinášíme vám totiž tipy na super panenky Barbie a Moxie, které překvapují svým provedením. Představíme si u super sady.

 

 

 

Oblíbené klasika v netradičním provedení

Panenky Barbie prostě nesmí žádné malé slečně chybět. jsou prostě dokonalé a nic se jim nevyrovná. Super je, že jsou poměrně malé, takže si je mohou malé slečny brát všude s sebou a pochlubit se jimi. Mezi nejoblíbenější patří v současné době panenka Barbie Mariposa od Mattel, která vznikla na motivu filmu z filmu Barbie Mariposa a Vílí princezna. Panenka má krásná motýlí křídla, takže je jedinečná svým vzhledem. Kadžá malá slečna chce pro svou Barbie jen to nejlepší. Pořídit ji proto můžete například i Barbie hrací set stáj a kůň či sadu Veterinární klinika Barbie.


                    

Moxie? Rozhodně ano!

Velké popularitě se dnes těší i panenky Moxie. Ty se od Barbie liší – jsou menší a mají delší vlásky, které jim mohou malé slečny upravovat. Úžasná je například panenka Moxie Girlz Magické vlasy s barevnými sponkami. Tato panenka má totiž ohebné pramínky, které usnadní tvorbu účesu. Koupit ji můžete v sadě, která obsahuje sponky na suchý zip, barvu na vlasy, kartáč i kulmu. Možné je koupit například i Moxie mořskou vílu nebo Mixie třpytivou.


         

Kde vybrat?

Bohatý výběr panenek Barbie a Moxie najdete v internetovém obchodě kouzelnyhrad.cz. Kromě nich zde na vás čekají i další hračky jako je například kočárek pro panenky, dřevěné hračky, hračky do vody, stavebnice, autíčka a další.