Pokožka po holení potřebuje péči! Nabízí se dvě možnosti!

Při každém holení dostává pokožka pěkně zabrat. Holení způsobuje vysoušení, objevit se mohou i šupinky, ztrácí i svou hebkost a může také docházet k nepříjemnému svědění. Přinášíme vám proto tip na dva pomocníky, kteří nepříjemnými projevy holení zatočí!

 

 

 

Irsha je sázka na jistotu

S kosmetickými přípravky, které podporují regeneraci pokožky po holení, přichází značka Irsha. V její nabídce najdete dva účinné gely, které jsou určeny právě k ošetření pokožky po každém holení. Představme si je…

 

IRSHA for women – gel po holení ochranný

Gel má jemnou texturu, díky které se snadno vstřebává. Je určen pro chvíle, kdy se po oholení chcete ihned obléct nebo když vystavujete pokožku po holení vlivům vnějšího prostředí. Ochranný gel po holení obsahuje několik účinných látek. První jsou mastné oleje se středními řetězci. Druhou účinnou látkou je panthenol, který podporuje regeneraci kůže a zklidňuje ji. Třetí účinnou látkou je alkohol, který působí dezinfekčně a minimalizuje výskyt nežádoucích mikroorganismů na pokožce.

 

IRSHA for women – gel po holení zvláčňující

I tento gel je zárukou ochrany pro podrážděnou pokožku. Obsahuje glycerol a cetylalkohol, látky které spolehlivě nahrazují ztrátu přirozeného kožního mazu.  Výrazně také podporují pružnost pokožky. Zvláčňující gel po holení obsahuje i látku urea, která zaručuje hloubkovou hydrataci a má i dezinfekční účinky. Gel obsahuje i panthenol. Velkou předností zvláčňujícího gelu je, že ihned po jeho aplikaci se dostaví příjemný pocit uvolnění.

 

Tyto a další zajímavé kosmetické přípravky s přírodním složením najdete v nabídce na www.irel.eu