MP4 přehrávač by neměl chybět v žádné kapse!

Již od konce minulého stolení stoupá obliba mobilního poslechu hudby. Přes začínající kazetové přehrávače jsme se postupným vývojem dostali až k supermoderním MP4 přehrávačům, které mají mnoho další funkcí, než je jen obyčejné přehrávání hudby. V dnešním článku se na jedno takové zařízení podíváme.

 

O co se jedná?

MP4 přehrávač M-8GA Green je moderní kousek, pomocí kterého si budete moci vychutnat svoji oblíbenou hudbu prakticky kdekoliv. Díky svému modernímu, ale zároveň elegantnímu designu osloví posluchače nejrůznějších hudebních stylů. Avšak využívat ho bude především mladší generace posluchačů, například při cvičení či cestování hromadnou dopravou do školy nebo do zaměstnání. Zařízení má mnoho rozličných funkcí, mimo přehrávání hudby na něm můžete sledovat i videa či dokonce hrát hry.

 

Něco málo o technických parametrech

Displej tohoto zařízení je o něco menší než dva palce, avšak to nijak neubírá na kvalitě obrazu. Na něm se bude zobrazovat nejen název přehrávané skladby, ale i její autor – a to všechno s podporou ID3-TAG. MP4ka má velkou interní flash paměť, do které si budete moci nahrát stovky vašich oblíbených písniček, jejichž poslech si pak vychutnáte na kterémkoliv místě. K zařízení je dodáván konektor USB, jež slouží nejen k nahrávání nového obsahu, ale také k nabíjení.

 

Jaké jsou výhody?

Velkou výhodou je určitě přítomnost slotu na SD kartu, díky kterému se několikanásobně zvýší paměť vašeho zařízení. Další devízou je kompatibilnost s nejrůznějšími hudebními formáty, takže nebudete muset přemýšlet nad tím, zda právě tento půjde přehrát. S přítomností inteligentního ekvalizéru si budete moci nakonfigurovat různé parametry poslechu hudby, pro ten nejlepší sluchový zážitek a uspokojení. Některé uživatele jistě potěší i zabudované FM rádio, na které přejdete v případě, že vás již vaše hudba nebaví, nebo jednoduše toužíte po změně.

Jestliže toužíte po poslechu kvalitní hudby, koupí tohoto moderního MP4 přehrávače nemůžete udělat chybu. Díky svým funkcím vás potěší nejen hudbou, ale i videem či případnými hrami.