Mýdlo na Black Ghassoul s problematickou pletí zatočí!

Problematická pleť je taková, která se nadměrně mastí a následkem toho vzniká akné. Právě tento projev je velmi nepříjemná – akné totiž vypadá nehezky a může být i příčinou toho, že se lidé za svůj vzhled stydí. Pokud i vy problematickou pleť máte, mělo by vás zajímat speciální mýdlo na akné – Black Ghassoul. Přináší totiž super účinek!

 

Black Ghassoul jako vleký zázrak

Black Ghassoul je mýdlo proti akné s přírodním složením, který na český trh přináší přírodní korejská kosmetika MISSHA, která je známá výrobou kosmetických přípravků s výjimečným složením. Všechny přípravky od MISSHA totiž  obsahují velké procento přírodních látek. Hlavně díky tomu je kosmetika MISSHA vysoce účinná a pomáhá řešit řadu problémů s pokožkou.

 

Co mýdlo Black Ghassoul umí?

Mýdlo najdete v nabídce MISSHA pod plným názvem MISSHA Black Ghassoul Foam Cleansing Bar. Výjimečné je, protože přináší několik super účinků najednou. Mýdlo například absorbuje přebytečnou mastnotu a pomáhá pokožce „lépe dýchat“. Efektivně také čistí ucpané póry, odstraňuje toxiny a velice účinně bojuje proti vzniku akné.

 

Vysokou účinnost zajišťují speciální látky

Mýdlo Black Ghassoul vyniká nad podobnými přípravky unikátním složením. Obsahuje například certifikovaný marocký jíl Black Ghassoul a také černé uhlí z vysoce kvalitního korejského dřeva. Právě tyto dvě složky mají velice pozitivní účinky na pleť. Mýdlo obsahuje také vysoké procento hořčíku a minerálních látek, které společně zajišťují optimální hydrataci pokožky.

 

Mýdlo Black Ghassoul najdete v nabídce na www.missha.cz