Výčepní zařízení coby základ dobře natočeného piva

Dávno jsou pryč doby, kdy se pivo muselo chladit ve sklepech, aby mělo přijatelnou teplotu. Moderní výčepní zařízení, která jsou k sehnání, zahrnují spolehlivé a komfortní chlazení na pivo. Dobře vychlazené pivo je základ požitku z jeho konzumace a zejména v letních měsících velmi osvěžující. Vybavení výčepního zařízení by nemělo být podceňováno, spolehlivé chlazení na pivo je totiž opravdový základ.

 

Kontaktní výčepní zařízení

Kontaktními výčepními zařízeními jsou kompletní řady profesionálních stolových výčepních zařízení, které se dají podle výkony použít pro chlazení piva i na zahradních party, v barech, restauracích, ale také domácnostech. Výčepní zařízení fungují na základě použití moderních technologií chladícího systému využívající energie na vstupu k přímému chlazení piva pomocí kontaktního suchého termo bloku. Tím je získána dvojnásobná akumulace výkonu a umožněno okamžité použití.

 

Luxusní výčepní zařízení

Luxusní výčepní zařízení je navrhováno pro náročnějšího zákazníka. Nároční zákazníci mají specifické požadavky a právě těm vyhovují naše luxusní zařízení. Některé typy jsou doladěny dřevěnými doplňky a také vyrábíme výčepní zařízení přímo podle požadavků konkrétního zákazníka.

 

Vodní podstolové a vodní stolové výčepní zařízení

Vodní podstolové výčepní zařízení je používáno vždy v kombinace s výčepním stojanem. Tato výčepní zařízení je možné umístit pod výčepní stůl nebo kamkoliv do centrálního prostoru. Výčepní zařízení s označením vodní stolové výčepní zařízení je již vybaveno výčepními kohouty a je jím možno stáčet a chladit nápoje. Chlazení se instaluje na výdejní stůl a je určeno především pro trvalé prostory.

pivo2

 

Řekněme si něco o historii firem dodávajících luxusní výčepní zařízení pro náročnější s názvem Lindr a o firmě vyrábějící výčepní zařízení pro široké spektrum zákazníků Sinop.

 

Nutno také uvést, že provádíme kompletní servis výčepních zařízení právě značek Lindr a Sinop.

 

Luxusní výčepní zařízení od společnosti Lindr

Výrobní firma Lindr byla v roce 1992 Milošem Lindrem. Léta poctivé práce a naslouchání požadavků zákazníků se z malé rodinné společnosti stal přední český výrobce výčepních zařízení. Již od samotného vzniku společnosti Lindr si tato firma razí cestu originálními výrobky po stránce technické i nezaměnitelného designu. Na výrobu zařízení Lindr se používá kvalitní leštěná nerez ocel v kombinaci s přírodním tvrdým dřevem v oblasti luxusní výčepní techniky a vznikají tak neotřelá díla s nestárnoucími detaily. Všechny produkty společnosti Lindr splňují i ty nejvyšší požadavky hygienických a CE norem a zaručují vysokou kvalitu, dlouhou životnost a spolehlivost.

 

Výčepní zařízení – kvalitní klasika – od společnosti Sinop CB

Společnost Sinop CB je akciová společnost, která je od svého založení zaměřena na dodávku a také výrobu co nejširšího sortimentu v oblasti chladicích zařízení. Společnost Sinop nabízí výrobky od nejmenších chladičů na pivo jako je Anta MK24, až po velké chladící soustavy určené například pro ropné plošiny na moři anebo hypermarkety. Chladiče vyrobené firmou Sinop jsou vyráběné jak podle katalogové nabídky, tak také podle požadavků odběratelů z nejrůznějších odvětví. Většina vyráběných produktů firmy Sinop je určena na export. V sortimentu firmy naleznete komponenty pro chladírenství, nápojovou a klimatizační techniku, různá výčepní zařízení, chladiče pitné vody, výrobníky sodové vody a různé doplňky a příslušenství.