Mytí oken již není díky nanoimpregnaci potřeba. Výškové práce Brno

Jaro! Někdy je miluji a jindy bych byla ráda za jiné roční období, ale s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. se vše změnilo. V čem ale spočívá ta její tolik opěvovaná dokonalost? Určitě je to díky jejím metodám. Snaží se jít jiným směrem, tak aby zákazníkovi dopřála maximální pohodlí a ušetřila mu finance.

Využívám její služby velmi krátkou dobu, ale mám zkušenost s tolika firmami, že mohu sama potvrdit pravdu o jejím jednání. I metody jsou zcela jiné, než u konkurenčních firem. Doporučuji tuto firmu, protože mám skvělé zkušenosti a hlavně mi její pracovníci udělali velkou radost rychlým jednáním. Na oknech jsou pyly a všemožná znečištění, které každá hospodyňka umývá každý měsíc nebo dokonce i každý týden.

Firma A SERVIS nabízí jednoduché řešení, jak se zbavit pylu, ale zároveň ušetřit finance za mytí oken a sobě práci. GLP impregnace –  neskutečný pomocník v oblasti umývání oken, který vydrží na povrchu skla dlouhodobě (až 6 let). V první řadě jsem ale vyzkoušela jejich mytí oken, a to je naprosto skvělé. Pracovníci firmy používají k vyleštění umytého okna suchou plenu. Takovou tu klasickou, která se používala na miminka. Díky této suché pleně vydrží okna dlouho lesklá a prach se na nich bez leštidel tak snadno neudrží.

Přesto jsem si zvolila ještě aplikaci GLP impregnace, která mi výrazně ušetřila peníze a navíc už nikdo nemusí na mém domě lézt po výškách tak často, jako předtím, aby mi umyl okna. Impregnace při každém dešti perfektně odstraní běžné nečistoty a okna díky ní vypadají jako právě umytá. Opravdu skvělý produkt.

Firma, která umí kvalitní hloubkové čištění koberců a podlah v Brně

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. vám zajistí pravidelně se opakující nebo nárazové či jednorázové kvalitní vyčištění koberců a podlah strojovou metodou. Funguje v celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a Rakousku.

Pracovníci A SERVISU zajistí důkladné odstranění nečistot i ze struktury koberce, protože k jeho vyčištění a dezinfekci používají strojovou metodu v kombinaci s chemií BOSCH RTS. Ta se aplikuje na koberec a nechá se několik minut působit. Dokáže na sebe navázat veškeré nečistoty, které se v koberci ukrývají. V další fázi je koberec kartáčován kotoučovým strojem. Tento stroj vytáhne všechny nečistoty na povrch koberce. V poslední fázi jsou vykartáčované nečistoty a vlhkost vysáty vysoce výkonným vysavačem AS59.

Firma A SERVIS doporučuje svým zákazníkům, aby vyhodnotili frekventovanost a zátěž koberce ve svých provozovnách. Servisní čištění koberců by totiž na takových místech mělo probíhat minimálně 1x – 2x do roka.

02 Koberec_obývák_podlaha_modrá

Pracovníci A SERVISU kvalitně realizují také čištění podlah strojovou metodou. Vyčistí podlahy kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. K tomu používají několik druhů zásaditých chemií. Ty na každou podlahu působí jinou silou, ale není třeba se obávat jejich poškození, protože pracovníci firmy jsou pro práci s takovými čistícími prostředky důkladně proškolení.

Na podlahu je v první fázi nanesena chemie a následně je vykartáčována kotoučovým strojem, kterým je zajištěno odstranění nečistot ze spár a struktur. Vykartáčované nečistoty jsou z podlahy odsáty vysoce výkonným vysavačem a ve finále je ještě chemie deaktivována pouze čistou vodou.