34823242 - cleaning windows with special squeegee

Mytí oken od renomované firmy! Fasády, okna, mytí, čištění Brno

Pracuji v menší firmě nedaleko Brna a starám se o údržbu celé budovy. Firma spolupracovala dlouho s jednou úklidovou společností, ale výsledek nebyl nikdy podle mých představ. Od profesionální úklidové firmy čekám perfektní čistotu a lesk.

Rozhodla jsem se poohlédnout po jiné, lepší firmě. Hledala jsem na internetu a vybírala dle recenzí a zkušeností druhých. Zvolila jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., fasády, okna, mytí, čištění Ostrava, která nabízí široké spektrum služeb od mytí oken až po odstranění graffity.

Poprvé jsem firmu domluvila na mytí oken. Naše firma se nachází v rušné ulici, všude je hodně prachu a okna je nutné mýt častěji. Zaujalo mě, že firma A SERVIS používá tzv. trik suchého leštění. Sama ze zkušenosti vím, že to je ten nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak okna vyleštit. Okna zůstanou déle čistá.

Dohodli jsme se na termínu a ve smluvený čas byli pracovníci na místě, prošli všechna okna a dali se do práce. Pracovníci se chovali velmi slušně a pracovali s vysokým nasazením. Okna, která jim prošla pod rukama byla dokonale umytá a vyleštěná.

Protože jsem byla s mytím velmi spokojená, domluvila jsem 1x do měsíce pravidelný servisní cyklus mytí oken, ať to nemusím pořád řešit. Bude tomu už přes dva roky a firma A SERVIS nám stále provádí pravidelné mytí oken, ale i čištění, koberců a podlah. Výsledek je pokaždé bezchybný.

Velmi oceňuji vstřícný přístup firmy, nikdy nebyl s ničím problém i termínově nám vždy vyšli vstříc. Pokud chcete kvalitní, spolehlivou úklidovou firmu, volte A SERVIS LIPKA!

Strojní čištění koberců v Ostravě kotoučovým strojem, ne extraktorem

Mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění koberců Brno, provozuje úklidové služby pro mnoho významných zákazníků nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, Rakousku a Německu. V provedené práci, tak i v servisu nabízených činností, ve které používá nejmodernější technologie, patří k profesionálům. K hloubkovému čištění a tepování koberců používají velmi účinnou strojovou metodou, pomocí které dosahují velmi kvalitních výsledků a tvrdí, že jsou schopni vyčistit koberce tak, jak se jiným úklidovým firmám nepodaří.

17201004 - brown leather texture

Strojové čištění koberců zajistí dokonalý výsledek pomocí kotoučového stroje, kterým důkladně vykartáčují celou plochu koberce. Podíl na precizním vyčištění má také velmi účinná čistící chemie, kterou používají. Jedná se o kvalitní chemii značky Boesch TS. Pro závěrečnou fázi čištění koberců, což je zbavení koberce uvolněných nečistot, alergenů, nežádoucích pachů a veškeré vlhkosti, používají vysoce výkonný třímotorový vysavač, který má úzkou kobercovou hubici. Vhodné čištění napomáhá ke zvýšení životnosti vašich koberců a to odstraňováním hloubkových nečistot. Zároveň udržujete vynikající vzhled vašeho koberce.

Svým zákazníkům nedoporučují extrakční metodu čištění koberců. Extrakční metoda čištění, kterou používají některé úklidové firmy, není vhodná pro dokonalé čištění koberců. Je založena na principu vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce a po zaschnutí zůstávají na koberci fleky.

Firma A SERVIS LIPKA svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je nárazový a po stavební a po rekonstrukční úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, hloubkový a generální úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nano impregnaci  nátěr s funkcí nešpinavé úpravy, která je převážně vhodná pro okna ve výškách pro skleněné fasády a průčelí.

Čistí rolety, lamely a markýzy. Odstraňují, likvidují, čistí, omývají graffiti a nanáší ochranu antigraffiti, odstraňují nepovolné polepy z prosklených ploch. Specializují se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG Brno, proti plísňový nátěr LSG velmi účinně zastaví růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezí a odstraní stávající mikrobiální napadení.

Zaměřují se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, lícového zdiva, kamenných obkladů a zdí, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, odmašťování apod. Metodu pískování lze použít i pro čištění kamenných, teracových fasád.