27337656 - pot with a flower on the windowsill country house

Mytí oken po stavbě a rekonstrukci. Čištění fasád, výškové práce Praha

S manželem jsme se rozhodli pro výměnu oken na našem domě. Původní kastlová okna už byla velmi stará. Navíc se musela každý rok natírat, což vždy zabralo nejméně týden. V zimě jimi docela táhlo. Jejich výměna byla tedy nevyhnutelná. Údržba plastových oken, pro která jsme se rozhodli, je bezpochybně jednodušší. Také jsme si řekli, že když už budeme měnit okna, tak zároveň vymalujeme ve všech místnostech. Když byla okna vyměněna a všude vymalováno, tak přišel na řadu úklid. Ten jsem zvládla v pohodě. Při pohledu na nová okna, která byla špinavá od barvy, cementu a zbytků silikonu, jsem měla strach, že bych je mohla mytím poškrábat. Manžela napadlo, že bychom měli objednat úklidovou firmu. Také měl strach z poškození nových oken.

Sedli jsme tedy k počítači a dali se do hledání. Po přečtení různých recenzí, ohlasů a komentářů jsme se shodli na firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, mytí oken Praha. Zavolali jsme do firmy a slečně sdělili svůj problém. Ona nás uklidnila, že poškrábání oken pracovníky firmy opravdu nehrozí. Jsou totiž důkladně proškoleni. Hned jsme se domluvili na termínu mytí oken. Ve stanovený den k nám pak přijeli pracovníci A SERVISU a prohlédli si míru zašpinění oken. Poté si vzali speciální velkou žiletku a začali s čištěním. Následovaly parapety a rámy. K mytí skel použili jen vodu a rozmývák. Když měli umyto, tak vše setřeli gumovou stěrkou a nechali uschnout. Na závěr skla vyleštili bavlněným hadříkem.

Po jejich umytí byla okna opravdu krásně čistá a lesklá. Nikde žádný škrábanec nebo šmouha. Pracovníci A SERVISU jsou opravdu velmi šikovní. My bychom jim tímto ještě jednou rádi poděkovali. Firmě A SERVIS také přejeme hodně úspěchů a i nadále spoustu spokojených zákazníků.

 

Dezinfekční, hloubkové čištění čalounění a koberců Praha, když máte doma zvířátka

Ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost s čištěním koberců. Už jste si někdy nechávali čistit koberce? Já donedávna ne, vždy jsem to řešila svépomocí. Ale už je to pár let, co koberce v bytě mám, a tak jsem naznala, že by nebylo na škodu nechat je vyčistit profesionálně.

Přispělo k tomu i to, že jsem si pořídila nového pejska. To malé, roztomilé štěňátko se totiž pokusilo můj byt zpočátku zdevastovat. Nejen, že likvidovalo polštáře a sedačku, ale ty loužičky všude! Byla jsem z toho už na prášky. Bylo potřeba věnovat větší péči nejen pejskovi, ale následně i mému bytu a dát ho do pořádku. Když Benji trochu povyrostl a přestal nonstop značkovat můj koberec, řekla jsem si, že je ta správná chvíle nechat jej vyčistit.

Hledala jsem na internetu úklidové firmy a porovnávala různé akce. Nakonec mi nejlépe vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., přítlakové čištění koberců Praha. Recenze na ni byly skvělé a lidé byli s jejími službami očividně spokojeni. Neváhala jsem ji kontaktovat.

33977886 - cute chihuahua dog standing and playing with headphones.

Byla jsem zvědavá, jak takové hloubkové čištění koberce bude probíhat. Když si pánové přivezli dva velké stroje, byla jsem docela překvapená a trochu se bála, aby to nebylo na můj stařičký koberec příliš. Ubezpečili mne, že jejich stroje jsou velmi spolehlivé a kvalitní a jediné, co mohu čekat, je krásně čistý a měkký koberec. Prvním strojem koberec vykartáčovali a druhým pak vysáli vzniklou pěnu. Koberec byl již po vyčištění téměř suchý, to bylo skvělé. Chemie Bosch, kterou využívají, je navíc dezinfekční, což bylo přesně to, co jsem potřebovala!

První, kdo se na čistý koberec přišel podívat byl samozřejmě Benji, moc se mu to nezdálo. Čekala jsem, co zase provede, jen aby jej uvedl do původního stavu, ale naštěstí byl hodný a neměl potřebu si ho znovu značkovat, za což jsem mu byla vážně vděčná. Firma A SERVIS každopádně odvedla skvělou práci a mohu ji doporučit!