Skvrny a různé fleky na koberci, kdo je v Praze 4 odstraní? Kvalitní čištění koberců

Jednou si u nás doma moje dcera se svojí kamarádkou barvila vlasy. Nechápu, jak se jim to mohlo stát, ale barva na vlasy byla i na koberci v naší předsíni, která vede rovnou do obýváku. Když jsem přišla domů, tak děvčata klečela a drhla koberec. Samozřejmě, že se tím skvrna od barvy ještě víc zvětšila. Myslela jsem, že budu muset koberec vyhodit a koupit nový. Ještě ten den večer jsem ale sedla k počítači a hledala firmu, která čistí koberce. Chtěla jsem tomu našemu dát ještě šanci. Našla jsem i několik babských rad jak koberec vyčistit, ale ty jsem hned zavrhla. Moc jsem jim totiž nevěřila.

Po delším hledání jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odborné čištění koberců Praha 4. Druhý den jsem zavolala na centrálu, abych se s nimi domluvila. Dozvěděla jsem se, že vyčištění koberce od barvy na vlasy může být složitější, ale že se o to pracovníci pokusí. Hned jsem si tedy domluvila termín čištění koberce. Byl mi nabídnut termín hned na druhý den. Když přijeli pracovníci A SERVISU, tak se ihned po prohlédnutí koberce pustili do jeho čištění. Aplikovali na něj chemii a poté jej kartáčovali strojem, kterému říkali kotoučový. Místo, na kterém byla skvrna od barvy kartáčovali déle a důkladněji. Na povrchu koberce se začala objevovat vykartáčovaná špína. Nakonec vše odsáli průmyslovým vysavačem.

Předsíň se díky perfektně vyčištěnému koberci prosvětlila. Skvrna od barvy na vlasy také zmizela. Koberec vypadal, jako kdybych ho právě přinesla z obchodu. Jeho vlákno se napřímilo a chemie provoněla celý byt. Tímto bych chtěla pracovníkům A SERVISU velice poděkovat za záchranu koberce. Vám všem ostatním firmu A SERVIS můžu jen doporučit. Když si totiž poradila se skvrnou od barvy na vlasy, tak si poradí se vším!

 

Mytí oken, výloh. Hydrofobní nano impregnace Praha 4

Vlastním obchod s vodními dýmkami a jejich příslušenstvím. Mám spoustu zákazníků a jsem za to samozřejmě velice ráda. Snažím se mít v obchodě čisto, aby se tu moji zákazníci cítili příjemně. Velice dbám i na čistotu výloh. Nerada umývám okna ve svém bytě. Do mytí výloh se mi tedy nechce už vůbec. Najímám si profesionální úklidové služby. Dosud jsem ale nebyla natolik spokojená, abych s nějakou firmou navázala dlouhodobou spolupráci.

Při posledním hledání firmy na mytí výloh, jsem nalezené nabídky pečlivě prostudovala. Porovnávala jsem nabídky a ceny různých firem. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, nano impregnace oken Praha 4, která nabízí mytí oken, výloh a leštění na sucho bez leštících přípravků. Vybrala jsem si ji hlavně proto, protože má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení, což pro mě bylo dost důležité.

Zavolala jsem na centrálu a požadovala jsem termín mytí výloh, který připadal na víkend. S požadovaným termínem nebyl nejmenší problém. Pracovníci A SERVISU se dokonce dostavili o několik minut dřív, než jsme byli dohodnuti. Hned se dali do práce. Nejdříve omyli rámy a poté skla. Po mytí leštili skla jen bavlněným hadříkem na sucho, bez použití jakéhokoliv leštidla.

32612303 - black and white open sign

Navrhli mi také impregnaci skel, která bude udržovat moje výlohy čisté. Neváhala jsem ani minutu a s její aplikací jsem souhlasila. Tato impregnace se aplikuje jen na venkovní stranu výlohy nebo oken. Stačí aby zapršelo a na výloze se z vody vytvoří kuličky, které pak odvalí nečistoty, prach nebo pyl ze skleněné plochy pryč.

Nano impregnace opravdu funguje. Od její aplikace uplynulo již několik měsíců a výloha je pořád relativně čistá. Vážně není nutné ji tak často mýt. Pracovníci A SERVISU odvedli vynikající práci a já jsem se s touto firmou nebála navázat dlouhodobou spolupráci. Dokázala mě totiž přesvědčit, že je velice spolehlivá. Můžu ji tedy za sebe doporučit i vám.