Mytí oken v domácnostech i ve firmách. Výškové práce Brno

A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajišťuje svým zákazníkům službu kvalitního mytí oken a výloh v provozovnách. Pracovníci firmy kvalitně vyčistí jakoukoliv skleněnou plochu, která se ve vašem objektu nachází.

Službu mytí oken a výloh realizují svým zákazníkům jako jednorázovou službu, ale také v nastavených cyklech. Tyto cykly bývají zpravidla 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany. Tým firemních pracovníků je velmi profesionální, a tak neprovádí pouze kvalitní práci, ale také se chová k vašemu majetku s opatrností a diskrétností.

Za své zaměstnance ručí a ví tedy, koho k vám posílají. Zaměstnávají pouze tým kmenových pracovníků a nejsou zastánci sezónních brigádníků, které neznají. Profesionální pracovníci jsou důkladně proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

Pro mytí ve výškách využívají bezpečnou horolezeckou a speleologickou techniku a pokud jim to přístup dovolí, tak využívají vysokozdvižnou plošinu nebo hydraulické rameno. Poradí si bezpečně i s okny na špatně přístupných místech. Při mytí oken je důležité odstranit nečistoty i z okolí oken, z okenních rámů, parapetů, omytí kliček a odstranění pavučin.

Odstraní zatvrdlé nečistoty za pomoci korundových žiletek. Na používání těchto žiletek je jejich tým profesionálních pracovníků důkladně proškolen, a tak se nemůže stát, že poškodí zákazníkův majetek. Pro mytí oken nevyužívají žádná leštidla, jsou zbytečně nákladná a nezaručí nám tak precizní výsledek, jako trik suchého leštění, kdy použijí pro vyleštění pouze 100% suchou bavlněnou plenu. Díky tomuto triku se po čase neobjeví tahy a kruhy po leštění.

02 Okna 52

Pro dokonalý lesk a čistotu špatně přístupných skleněných ploch aplikují nano impregnační nátěr oken GLP hydrofobní nanotechnologii, kterou zajistí až 6- ti letou čistotu vašich oken. Tato technologie funguje na principu lotosového efektu, který utvoří při dešti kuličky z prachu a vody a samospádem z okna odstraní veškeré nečistoty.

V jejich široké nabídce úklidových divizí nalezne každý zákazník spoustu dalších zajímavých činností, kterými se zabývají a s kvalitou a precizností je zajistí stejně jako mytí oken a výloh/odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch.

Nabízí i perfektní a kompletní úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře, do kterého je zahrnuto více služeb – vysátí koberce, umytí podlahy, až po umytí oken, výloh a skleněných ploch, otření nábytku, atd. Takové úklidy samozřejmě zrealizují v době, kdy není ve vašem objektu provoz, takže po pracovních dobách a v domácnostech v době, kdy jste v práci a vaše děti ve škole.

Firemní zákazníci mnohdy potřebují zajistit i složitější úklidy – úklid po stavbě i rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po záplavách, úklid před otevřením prodejen. Zde je třeba provádět hloubkové vyčištění a zbavit objekt klientů velmi silných znečištění – vápenatých a cementových závojů. To zaručí silné a zásadité chemie, s kterými zkušeně pracují mnoho let.