11853294 - sale signs in shop window, big reductions

Mytí výloh, čištění podlah po stavbě v centru. Práce ve výškách Praha 1

Otevřely jsme si s kamarádkou malý obchůdek v centru Prahy a potřebovaly jsme pomoc s úklidem před otevřením. Hledaly jsme nějakou firmu, na kterou bychom se mohly obrátit. Měly jsme hned několik požadavků. Firma musela být flexibilní a měla poskytovat veškeré úklidové služby tak, aby byly pro nás cenově přijatelné. Našly jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh Praha 1, práce ve výškách.

Tato firma nám byla schopna zajistit čištění a voskování podlah i umývání výloh. To bylo po rekonstrukci obzvláště potřeba, protože skla byla znečištěná a místy byly zbytky lepidla z ochranných fólií, které bylo třeba odstranit. Na to jsme se speciálně ptaly již na centrále, kde jsme objednávku uskutečňovaly, protože jsme potřebovaly zkušené pracovníky, kteří nám výlohy nepoškrábou.

A SERVIS zaměstnává jen stálé pracovníky, kteří jsou řádně vyškoleni a mají s touto prací zkušenosti. Skleněné plochy nám za pomoci korundové žiletky vyčistili od hrubých nečistot a výsledek byl vážně skvělý. Je vidět, že jde opravdu o profesionály, kteří jsou navíc velmi ochotní. Kombinace k nezaplacení.

Když měli odstraněné lepidlo a hrubé nečistoty po stavebních úpravách, dali se do umývání.

Výlohy umyli rozmývákem a zbytky vody stáhli klasicky gumovou stěrkou. Nakonec, když byla skla dokonale suchá, výlohy vyleštili suchou bavlněnou plenou. Je to takový jejich malý trik, kdy nepoužívají na leštění chemické prostředky, ale pouze bavlněný hadřík, který zajistí dokonale lesklá okna beze šmouh.

S firmou A SERVIS jsme byly natolik spokojeny, že jsme si s ní domluvily stálou spolupráci a její pracovníci k nám chodí okna mývat v pravidelných cyklech. I vám ji určitě doporučujeme.

Čištění fasád Praha 10, odstraňování graffiti a plísně

Vlastním menší knihkupectví na poměrně rušné ulici, ale vyloženě se nejedná o střed města. Vždycky jsem si myslel, že pouliční vandalství v podobě graffiti je problém, který se týká hlavně centra města, takže mě nikdy nenapadlo investovat do antigraffiti nátěru. Když jsem šel do práce a uviděl tu ohyzdnost přes celou venkovní zeď, nadával jsem si ještě celý den, že jsem kdysi tak neudělal. Takže první věc, kterou jsem v práci udělal, bylo to, že jsem si sedl k počítači a pročetl všechny možné recenze o tom, jak se dá graffiti spolehlivě odstranit.

Většina lidí psala, že má dobré zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád Praha 10, graffiti, odstraňování plísně, která se zaměřuje i na odstraňování graffiti ze všech různých ploch. Ihned jsem ji kontaktoval a domluvil se s jejími pracovníky na nejbližším termínu a ceně. Přijeli v domluvený den a dali se do práce. A když jsem viděl, že se jim graffiti skutečně podařilo dát dolů. Jásal jsem.

17076689 - wall painting

Služba odstranění graffiti a likvidace, sanace, čištění plísně Praha, byla přesně taková, jak ji lidé na internetu popisovali. Jednoduše perfektní. Zaměstnanci A SERVISU byli navíc velmi milí a ochotní, takže není nic, co bychom mohli této firmě vytknout. Je sice o něco dražší než jiné firmy, ale svou práci odvádějí pracovníci opravdu perfektně a máte u nich záruku, že vás graffiti opravdu zbaví. A když k tomu přičtu jejich přívětivost a vystupování, nemám co řešit. Jakmile budu potřebovat cokoli z úklidového servisu, na nikoho jiného se už obracet nebudu. Nabízí mi vše, co bych mohl potřebovat v té nejvyšší kvalitě.