Na kvalitní schodiště nemusíte již čekat

Dům jako celek poskytuje všem jeho uživatelům odpovídající zázemí a útočiště před nepřízní klimatických vlivů. Tedy za předpokladu, že je správně a především funkčně navržen. Při výstavbě patrového domu se určitě neobejdete bez kvalitního interiérového schodiště. Ovšem, na koho se v případě potřeby obrátit? Společnost Equipe Design figuruje na českém trhu již od roku 1998 a stojí za ní bezpočet referencí. Spolupráce se zkušeným týmem je tou nejlepší a zároveň nejkratší cestou k vysněnému schodišti. V nabídce mají hned tři typy.

Točitá schodiště

Točitá schodiště jsou pro své nesporné výhody nejpoužívanějším typem vůbec. Jejich hlavní předností je úspora prostoru v dané místnosti. Celý princip výstavby je velmi jednoduchý, ke středové konstrukci se postupně připevňují jednotlivé nášlapy. Jedná se o vhodný stavební prvek jak do moderních, tak i zánovních interiérů. Rovněž se hojně využívají jako rychlá možnost úniku před nebezpečím.

Celodřevěná schodiště

Celodřevěná schodiště jsou z hlediska vzhledu vysoce poptávanou položkou. Společnost Equipe vám dokáže vytvořit kompletní návrh a výrobu přesně na míru vašim individuálním požadavkům. Nejlépe vynikají v dřevěných stavbách nebo jako součást či spojnice s podkrovním prostorem. Celodřevěná schodiště společnost zhotovuje z několika odlišných typů stromů jako je třešeň, dub nebo buk.

Exteriérová schodiště

Exteriérová schodiště jsou pod neustálým tlakem povětrnostních vlivů a jejich výkyvů. Právě z těchto důvodů musí být mnohem odolnější a bytelnější než kterýkoliv interiérový typ. V zimní sezóně útočí nízké teploty a mráz. Naopak v letních měsících se musí počítat s vysokými teplotami a ostrým slunečním zářením. Rozhodněte se proto pro spolupráci se společností Equipe Design a svěřte se se svým přáním do jejich péče.