Náhradní plnění jednou ranou

Náhradní plnění je zákonem stanovená povinnost ukládající všem zaměstnavatelům zaměstnávat pracovníky se zdravotním postižením. Pokud si to nemůžete z jakéhokoliv důvodu dovolit, nezbývá vám nic jiného, než zaplatit poplatek, nebo chytře nakoupit od společností jako je Dantex.

 

 

Pracovní oděvy od společnosti Dantex

Společnost Dantex zaměstnává přes 80% pracovníků se zdravotním postižením. Tato skutečnost jim dává výhodu v podobě vyrobených produktů. Stačí, když začnete nakupovat pracovní oděvy u této společnosti a otázka náhradního plnění může být zcela vyřešená.  Navíc získáte kvalitního partnera, který vám vyhotoví jakoukoliv zakázku ušitou přímo na míru vašim specifickým požadavkům. Nezáleží na tom, pro jaké průmyslové odvětví ochranné pomůcky potřebujete. Ve společnosti Dantex naleznete po každé odezvu.


    

Kvalitní pracovní oděvy

Ještě před tím, než se rozhodnete pro výběr pracovních oděvů, tak se seznamte s nabídkou společnosti Dantex. Nejen že vyrábí pracovní kalhoty, trika a kombinézy na míru, ale rovněž zásobuje trh doplňkovým zbožím.

Ochranné pomůcky pro práci ve výškách nebo u hlučných strojů nejsou žádnou výjimkou. Stejně tak můžete svůj podnik vybavit drogerií pro čištění a údržbu pracovních oděvů. Nahlédněte do nabídky a domluvte se s pracovištěm na dalším postupu vaší poptávky.

Pokud vás nabídka zaujala, navštivte internetové stránky dantex.cz