Potřebujete v Praze půjčit automobil? Žádný problém!

Důvodů pro půjčení automobilu je hned velké množství. Možná se vám právě váš automobil porouchal a vy se bez auta prostě neobejdete. Nebo nemusíte být majitelem automobilu, ale na jeden nebo více dní jej budete potřebovat. Dalším důvodem může být to, že jste v Praze jen turista a automobil chcete k vyjížďkám po Praze a jejím okolí. A existuje velká spousta dalších důvodů, proč si půjčit automobil. Naštěstí to díky RENECAR Praha není vůbec žádný problém.

 

V nabídce jsou desítky aut!

Autopůjčovna Praha RENECAR se svou velikostí a rozmanitostí sortimentu řadí k největším půjčovnám nejen v Praze, ale na celém, území České republiky. najdete zde osvědčené značky automobilů, které jsou samozřejmě ve stoprocentní kondici a ve skvělém technickém stavu. Renecar Praha si je totiž vědoma, že kvality firmy nespočívají pouze ve velikosti sortimentu, ale také v kvalitách nabízených vozů k zapůjčení. Samozřejmostí je profesionální a individuální přístup ke každému klientovi. Vůz vám bude nabídnut přesně na míru podle vašich požadavků a potřeb. Nízké ceny a příjemné jednání jsou zaručeny.

 

Můžete vybírat z mnoha velikostí i verzí

Renecar Praha vám při výběru zapůjčeného vozu dává na výběr hned v několika ohledech. Můžete si vybrat odpovídající třídu automobilu. Volit můžete malé vozy, střední třídu i luxusní vozy, které jsou určené pro úspěšné podnikatele. Cena zapůjčení za den začíná na 600Kč. Při dlouhodobé spolupráci může být snížena. Cena také závisí na třídě vozu. V nabídce ale nejsou pouze vozy osobní. Jako přední autopůjčovna Praha nabízí Renecar také zapůjčení užitkových vozů a minibusů a off-road vozidel. Každý si zde přijde na své.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.renecar.cz/cz.