Nakupte se slevou 20 až 45 % pro vás i pro něj!

Co ještě pod stromeček? Zapomeňte na běžné dárky! Můžete nakoupit pohodlí, krásu a vlastně i nezapomenutelné chvilky ve dvou. Je to jednoduché, zvládnete to během několika minut a navíc s krásnou vánoční slevou až 45 %!

 

Pro všechny zákazníky!

Stále nevíte, co koupit? Ale no tak, zkuste trochu zapojit fantazii… Stále nic? Nebudeme vás napínat, pořiďte sobě a vašemu partnerovi stylové prádélko. Není to nic složitého, každý si vybere díky rozmanité nabídce takové kousky, které budou lahodit jeho postavě. Aby se tak stalo, musíte se řídit jednoduchým pravidlem: Vždy kupujte spodní prádlo správné velikosti. O něco menší podprsenka i kalhotky se budou zařezávat, větší zase padat. Nevypadá to hezky a navíc si koledujete i o zdravotní problémy!

 

Tipy, jak vybrat správně:

  • Pokud vás příroda více obdařila v horních partiích, dbejte na to, aby podprsenka byla dostatečně vyztužená. Měla by mít kostice a výztuhy po stranách.
  • Chcete, aby byla vaše ňadra větší? Volte push up podprsenky.
  • Máte ráda volnost? Pohodlí zajistí podprsenky s kosticemi.
  • Tvar košíčku musí odpovídat velikosti prsu. S menším hrozí, že prsa „vypadnou“ a o malér je v tu chvíli postaráno.
  • Vybíráte-li prádlo pro muže, držte se jeho oblíbeného střihu. Muž zvyklý na trenky nezačne z ničeho nic nosit slipy apod.

Výstřižek

Buďte svůdná!

Vánoce si zaslouží mnohem více. Abyste ho skutečně překvapila, nakupte si i erotické prádlo. Skvělé jsou košilky, ty si můžete dovolit i v případě, pokud mátě větší bříško. Pod volnějším střihem ho lehce schováte. Prohlédněte si také tyto úchvatně svůdné komplety.

Luxusní spodní prádlo za atraktivní ceny s ještě atraktivnější slevou nyní nabízí www.rajpradla.cz! Nakupte a potěšte!