Nakupujte stylově a ekologicky v jednom

Přemýšlíte nad tím, že byste změnili svůj šatník a začali nakupovat oblečení z alternativních materiálů vyráběné procesy šetrnými vůči přírodě? E-shop Dedoles vám nabízí širokou škálu originálního oblečení s přidanou hodnotou. Mimo jiné v nabídce naleznete i praktické kousky a doplňky s dotekem přírody.

 

Přestaňte používat igelitky

Věděli jste, že průměrný spotřebitel nakoupí ročně až 400 igelitek? Oproti tomu jsou západní a severní země daleko předem. Ve srovnání s Dánskem, kde na jednoho obyvatele připadnou 4 igelitky, je to slušný rozdíl, co? S eko-taškou – plátěnou taškou z bavlny – budete nakupovat pohodlně a ušetříte životní prostředí.

 

Buďte originální s tou správnou kabelkou

Kabelka bezpochyby nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Slouží ženám nejen po praktické stránce, ale i po té estetické, jako doplněk k outfitu. Zapomeňte na kožené kabelky, které vám možná nabídnou parádu, ale za vysoce neúměrnou cenu, kterou ovšem neplatíte vy, ale příroda. Dejte zelenou dámské kabelce, která je vyrobena z recyklovatelného polyesteru a chraňte tak životní prostředí.

Kabelky se vyznačují veselým designem, který upoutá každé oko. Potisky jsou originální, barevné a rozzáří každý outfit. Elegantnější typy mohou sáhnout po střídmějších barvách a jednodušších kabelkách. Ty extravagantnější mají na výběr z mnoha zářivých a pestrých barevných provedení, které jednoznačně uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Veselé ponožky s hlubokou myšlenkou

Veselé ponožky, typické pro úspěšné a kreativní lidi, kromě zářivých barev a originálních designů, do světa přinášejí i hluboké poselství o odlišnosti. Říkají, že odlišnost je v pořádku, je zdrojem inspirace a bez ní by byl svět mnohem horším místem. Nezáleží tedy na barvě pleti, národnosti, pohlaví, náboženství ani diagnóze. I ponožky jsou od sebe odlišné, stejně jako my všichni, spolu však tvoří dokonalý pár.