Naučte muže nakupovat spodní prádlo

Ať už chcete, aby vás protějšek příjemně překvapil nebo obměnil svůj šatník, inspirujte jej a naveďte ke koupi spodního prádla. V první řadě je třeba, aby muž vědět, že při nákupu spodního prádla, stejně jako oblečení obecně, je vždy nutné dbát na osobnost, postavu a oblíbené barvy i materiály. Spodní prádlo je vhodné vybírat tak, aby podtrhlo vaše přednosti a skrylo nedostatky. Nebo pro začátek alespoň, aby se hodilo se do šatníku a ladilo či doplňovalo ostatní kousky.

 

Aby prádlo sedělo

Hlavním úkolem je koupit dámské a pánské spodní prádlo tak, aby sedělo. Jedno z hlavních kritérií při výběru tedy bude odpovídající velikost. Nezapomeňte, pánové, také na vhodný střih. Ne každé ženě však sednou například tanga. Klasickými kalhotkami ale nikdy neuděláte krok vedle, protože sluší každé postavě. U mužů jsou obecně nejvíce v oblibě bavlněné trenýrky, které nejen dobře vypadají, ale také zaručují komfort při nošení. Těmito střihy prádla navíc skvěle zakryjete drobné nedokonalosti postavy. V kvalitním spodním prádle Andrie tak budete vypadat nejen upraveně, ale také elegantně.

Z čeho vybírat

Na trhu existuje nepřeberné množství spodního prádla. Muž pravděpodobně bude bezradný. A pokud bude chtít udělat radost vám, tak ještě víc. Proto mu nenápadně poskytněte indicie v podobě vaší oblíbené barvy a ideálního materiálu a střihu. Základním pravidlem pro výběr materiálu, v případě bezradnosti, je vsadit na jistotu – bavlnu. Ta totiž, bez ohledu na preference, zajišťuje příjemný pocit při každodenním nošení a je příjemná na kůži. Bonusem je, že bavlněné spodní prádlo většinou také perfektně sedí.

To stejné platí u bavlny s příměsí elastanu. Díky této kombinaci materiálů je prádlo pružné a skvěle obepíná tělo. Tímto už ale muži raději pro začátek hlavu nepleťte.

Pokud muž vybírá prádlo pro sebe, musí mít na paměti hlavně fakt, že prádlo musí být příjemné pro každodenní nošení a při pohybu a mělo by být prodyšné a příjemné na dotek. Jistě již ví, co je mu pohodlné a co bylo v minulosti spíše špatná volba, stačí jen povzpomínat.

 

Rady a tipy

· Vždy myslete na to, že byste měli mít v šatníku tolik spodního prádla, abyste měli prádlo na každý den a zároveň ještě minimálně pět kousků navíc. Ženy pak potřebují víc kalhotek než podprsenek a vždy se hodí alespoň jedna sportovní podprsenka.

· Při výběru kalhotek opravdu dbejte na střih, správný střih totiž dokáže zakrýt nebo opticky ubrat přebytečné kilogramy. · Při výběru pánských trenýrek myslete také na šířku nohavic. Trenýrky by se nikdy neměly zařezávat, táhnout nebo škrtit. Muž by si měl pohodlně sednout nebo kleknout a ani v tomto pohybu by mu spodní prádlo nemělo překážet.

 

Na co si dát pozor

Pokud chcete svůj protějšek opravdu překvapit a spodní prádlo koupit jako dárek, tak jej nezapomeňte stylově zabalit a hlavně kupte správnou velikost. Není nic horšího, když dá muž ženě malé spodní prádlo nebo naopak vybere příliš velké kalhotky či podprsenku. Ženy jsou přece jenom v otázce váhy a velikosti citlivé, a proto je možné, že se obdarovávané špatně zvolená velikost dotkne a dar bude pochopen spíše jako výtka či kritika. A bude po překvapení. Pokud chcete vždy sáhnout po správné velikosti, tak nakoukněte do ženina šatníku a vyberete velikost podle aktuálně nošeného spodního prádla, ideálně podle těch nejoblíbenějších kousků. To stejné platí pro ženy, pokud chtějí své protějšky překvapit padnoucími trenýrkami. Přece jenom otázka velikosti je ošemetné téma i mezi pány.