10440307 - soft beige cotton fabric texture

Návrat původního vzhledu, renovace, čištění a tepování koberců Praha 10

Jsem majitelem menší restaurace, kde máme všude koberce, které jsou položené po celé ploše. Časem ale začaly vypadat velmi zašle a opotřebovaně, jako kdybychom je měli už léta. Přitom nebyly staré, ale provoz se na nich podepsal velice rychle. Nejdříve jsme se koberce snažili pravidelně čistit, ale ani to příliš nezabralo, protože frekventovanost byla příliš velká a s tím i špína na koberci, na kterou jsme prostě neměli dostatečné prostředky k jejímu odstranění.

Bylo načase to přenechat odborníkům. Vyhledal jsem proto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., návrat objemu a čištění koberců Praha 10, která čistí koberce kotoučovým strojem, o níž jsem se dočetl, že dokáže vyčistit i velmi zašlé koberce a obnovit jejich původní vzhled. S firmou jsem se hned zkontaktoval a domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních náležitostech. Potom ke mně přijeli a pustili se do práce.

A musím říct, že když skončili, tak jsem upřímně koukal s pusou dokořán. Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Jsem velmi rád, že jsem využil službu strojového čištění koberců Praha od firmy A SERVIS, jejich tým šikovných pracovníků určitě budu využívat i nadále k údržbě našich koberců.

Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A SERVIS LIPKA. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A to za podle mě slušné peníze, které vám nebude líto investovat.

Hloubkové čištění, impregnace betonových a průmyslových podlah Praha 7

Od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění průmyslových podlah Praha 7, jsem si nechal zajišťovat kompletní vyčištění podlah ve skladě materiálu, který je o celkové rozloze 500m2. Taková rozloha není nejmenší a mnoho firem při poptávce umytí podlah mělo problém s tím, že neumí tak velkou plochu naráz vyčistit. Nemohl jsem ani čekat tři dny na vyčištění, protože musím se svoji firmou fungovat a být tu pro své zákazníky, kteří nakupují od nás materiál pro své výrobky.

17922352 - 3d rendering the empty room

Čekal jsem a hledal jsem vážně dlouho, ale díky bohu, že jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA. Samotná domluva byla velmi příjemná a přátelská, neměl jsem obavy z toho, že by byli nespolehliví nebo snad nevyčistili podlahy pořádně. Vysvětlili mi přesný postup jejich práce a dokonce mi nabídli vyčištění ve večerních hodinách. Nešlo jinak, prostě jsme si plácli a naši spolupráci uzavřeli.

V úterý v 6 večer jsem vyhnal všechny své pracovníky, kteří mi pomohli s odklizením materiálu, aby byl prostor volný. Mám moc šikovné zaměstnance, za které jsem rád, alespoň odešli někdy také dříve domů ke svým rodinám. Chlapíci z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Přijeli přesně na čas a pustili se svými stroji do práce, která jim opravdu odsýpala. Všechno bylo velmi rychle hotové a podlaha byla krásně čistá.

Touto recenzí chci říci to, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se o své zákazníky dokáže opravdu dobře postarat a splnit jejich přání. Tato recenze je zároveň mé osobní doporučení firmy používající kvalitní prostředky a pomůcky, které podlahu nepoškodí, ale pouze krásně vyčistí. Vyzkoušejte, budete mile překvapeni.