12490752 - shop with glass windows and doors, front view. vector exterior.

Progresivní umývání výloh v centru. Výškové čištění oken, fasád Praha 2

Pracuji v obchodě přímo v centru Prahy, kde jsou velmi špatně dostupné výlohy a je třeba na ně volat úklidovou firmu v pravidelných intervalech, aby byl obchod čistý a udržovaný. Spolupracovali jsme dříve s firmou, která byla velmi nespolehlivá.

Nyní jsme si našli novou firmu a ráda bych se s vámi podělila o naši zkušenost s ní. Jedná se o firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., výškové čištění fasád, oken, mytí výloh Praha 2 a spolupráce s nimi je velmi příjemná a bezproblémová. Již když jsme vyřizovali první zakázku a domlouvali jsme se s centrálou na termínu čištění, jsme věřili, že tato firma bude dobrá volba.

Když přijeli pánové na samotné čištění, pouze jsme se v tom utvrdili. Přivezli si s sebou tedy minimum vybavení, to nás poměrně překvapilo. Firma, která nám umývala okna předtím si sebou vozila ještě jakási leštidla apod., když už tedy vůbec přijeli.

Technici firmy A SERVIS umyli výlohy rozmývákem, stáhli zbytky vody profesionální stěrkou a výlohy nechaly proschnout. Na závěr samotného čištění je doleštili nano technologickou utěrkou bez použití chemických leštidel. Ptali jsme se jaký to má důvod a bylo nám odpovězeno, že leštidla, nejen, že dělají zbytečné šmouhy, ale zároveň se kvůli nim, výlohy a okna, zase brzy špiní.

Sami jsme se za několik týdnů mohli přesvědčit, že tomu tak je. Takto čisté a krásně lesklé nám výlohy nikdy dlouho nevydržely. Od té doby si již jinou firmu než A SERVIS LIPKA na mytí výloh nevoláme, domluvili jsme se s nimi na pravidelných cyklech mytí a máme po starostech.

Anti graffitová ochrana, odstranění graffiti, sprejů, tagů, barev. Výškové práce Praha 6

Dívat se všude po městě na posprejované domy je prostě hnus. A v poslední době je těchto případů čím dál tím víc. Někteří to už dokonce berou jako samozřejmost. Nejvíc mě dokáže naštvat, když tím někdo dokáže zničit i kulturní památky, které tu stojí klidně i roky. A to je pro tvoření graffiti vyhrazených několik legálních ploch, kde si můžou sprejovat třeba od ráda do večera. Ne, oni prostě musí zničit něčí majetek a dokazovat si něco. Prostě inteligence hodná jednobuněčného organismu.

11485962 - graffiti urban background seamless

A skutečně dopálená jsem byla ve chvíli, když nějaký blb pomaloval zeď domu, kam jsme se nedávno s přítelem přestěhovali. Když jsem to viděla, bála jsem se, že to nepůjde dolů. Ale náš kamarád nás ujistil, že zná firmu, která si s tím určitě poradí, protože kdysi odstraňovali i graffiti z fasád jeho firmy, na které se tak vyřádil nějaký inteligent.

Jednalo se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce, odstraňování graffiti Praha 6. Vysvětlili jsme jim situaci a za dva dny mi přišli graffiti odstranit. A musím říct, že jejich služba odstraňování graffiti Praha nás doslova zachránila. Po tom, co skončili, nebyly po graffitech ani památky. Pro jistotu jsme si nechali dům potřít i antigraffitovým nátěrem, po němž jde nově vzniklé graffiti mnohem snáze dolů a ještě to stojí i mnohem méně peněz.

Byli jsme s nimi opravdu moc spokojení, a tak je můžeme všem jedině doporučit. Zaměstnanci firmy jsou skuteční profesionálové, kteří vědí, co dělají, a dokáží si poradit s každým problémem, a to podle mého i za rozumnou cenu, kterou se vyplatí investovat.