Nebankovní půjčka bez poplatků za zprostředkování je HIT

Nečekané výdaje často zaženou křehký rodinný rozpočet do sítě lichvářských společností. Ale stejnou měrou jsou ohroženi i senioři, kterým banky nechtějí půjčit kvůli rizikům spojeným s vysokým věkem. Nebankovní půjčka může být tím správným východiskem z nepříjemné situace, musíte ale vybrat tu správnou.

Nikdy si neberte první nebankovní půjčku, na kterou narazíte. Letáčky s odtrhávacími telefonními čísly na sloupech veřejného osvětlení zavání píše podvodem než seriózní firmou. Mnohem lepším vodítkem jsou jednoduché a přehledné internetové stránky, na kterých se dozvíte vše, co potřebujete, bez drahých poplatků za telefonní hovor. HIT půjčka se snaží vyjít vstříc všem svým klientům, takže se na jejích on-line stránkách snadno zorientuje úplně každý.

 

Bezpečná půjčka pro zaměstnance

S touto půjčkou se nemusíte bát žádných skrytých poplatků za zprostředkování, které vám mnohdy kladné vyřízení vaší žádosti stejně nezaručí. Požádat o půjčku může každá zaměstnaná osoba, která není ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Vyplení on-line žádosti na stránkách www.hit-pujcka.cz zabere jen několik vteřin. Stačí si vybrat typ půjčky a požadovanou částku a pak už jen počkat na vyřízení žádosti. To je velmi rychlé, leckdy nezabere ani 20 minut.

Pro úspěšné dokončení je třeba doložit jen občanský průkaz, dvě poslední výplatní pásky a dva výpisy z bankovního účtu. Máte záznam v Solusu nebo bankovním registru? Ani to není na překážku, HIT půjčka do nich nenahlíží.

 

HIT půjčka pro důchodce plná výhod

Diskriminování nejsou ani senioři, kteří mají díky vysokému věku s běžnou půjčkou často problém. S jednoduchou on-line žádostí si poradí i bez pomoci a pro doložení potřebných dokladů nemusí nikam cestovat – profesionální tým za nimi přijede až domů. HIT půjčka pro důchodce je dostupná ve výši 10 000 až 199 000 a kromě velké průchodnosti je její velkou výhodou i možnost předčasného splacení a s ním spojená úspora úroku.