1463431 - elegant room with antique furniture

Čisté koberce podpoří lepší zdravotní stav. Tepování Ostrava

Moje teta bydlí sama v malém domku na okraji Ostravy. Je samostatná, ale jsou domácí práce, na které prostě nestačí. Má osobní asistentku, která za ní pravidelně dochází. Ta mě upozornila na to, že je potřeba nechat vyčistit koberce. Jsou prý dost zašlé a plné prachu a také se jí zdá, že se tetě zhoršují její dýchací potíže.

Byla jsem se za ní podívat a musela jsem dát asistentce za pravdu. Koberce nevypadaly pěkně ani vzhledově a o jejich zatuchlém zápachu ani nemluvě. Je to přeci jen starý dům. Tetě jsem navrhla, že by bylo dobré nechat koberce vyčistit. Ráda bych jí pomohla, ale stejně to sama pořádně neudělám. Tetička s tím souhlasila. Také dodala, že bude ráda, když jí pomůžu najít nějakou firmu, která se zabývá čištěním koberců.

Na doporučení známého jsem navštívila webové stránky firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců Ostrava do hloubky. Firma vypadala velmi slušně a nabízela své služby za příznivé ceny. Navíc jsem našla další spoustu pozitivních recenzí. Kontaktovala jsem ji, abych si s jejími pracovníky domluvila termín čištění. Komunikace byla naprosto bezproblémová a překvapila mě jejich flexibilita.

Firma A SERVIS využívá strojovou metodu čištění. V porovnání s metodou extrakční je tato metoda o něco nákladnější, ale zato účinnější. Za strojovou metodou nezůstávají na kobercích fleky a koberec je ihned po vyčištění skoro suchý, což je rozhodně plus. Navíc chemie Bosch, kterou používají, je natolik účinná, že zbavuje koberec veškerých alergenů, a proto jsme i doufaly, že se tetě zlepší její astma.

A věřte nebo ne, když šla teta na preventivní kontrolu ke svému lékaři, tak zjistil, že její stav je o poznání lepší. Nejen, že její domek zase voněl čistotou, ale díky vyčištěnému koberci se zlepšilo i její zdraví. Nezbývá nám než pracovníkům A SERVISU poděkovat za jejich práci a tuto firmu doporučit dál.

Nevíte, co se špinavými okny? Já ano a je to opravdu jednoduché! Mytí oken Ostrava

Také vás trápí špinavá okna a jejich mytí není zrovna vaše oblíbená činnost? Chcete se zbavit problémů s mytím oken? Je tu jednoduché a levné řešení – úklidová firma, která vám profesionálně umyje okna a zároveň je ochrání proti případnému znečištění. Snažím se u nás doma udržovat pořádek jak jen to jde. Jediné, co mi dělá problémy jsou okna, se kterými se vždy peru celý den a je to docela náročná činnost. Kdykoli se na to mám vrhnout, udělá se mi zle a nejradši bych to vzdala.

Jednoho dne, kdy mě to opět čekalo, jsem si řekla dost. Na internetu jsem si našla jednu paní, která myje okna. Nakonec jsem ale naznala, že bych je chtěla mít opravdu dobře umytá, když už za to platím, tak jsem se rozhodla, že zkontaktuji nějakou profesionální úklidovou firmu. Našla jsem jich nespočet a nevěděla jsem, pro kterou se rozhodnout. Poté jsem se zaměřila na recenze a různá hodnocení a jako nejlepší mně z nich vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla opravdu hodně kladných ohlasů ze strany zákazníků.

Firmu jsem zkontaktovala a popsala své přání. Ihned mi byla řečena přibližná cena, která byla opravdu příjemná a rovnou jsme domluvili termín, kdy by se mohli pracovníci dostavit ke mně domů. V daný termín pak dojeli dva zaměstnanci firmy A SERVIS, kvalitní mytí oken Ostrava. V rychlosti si prošli byt, aby věděli, co je čeká a hned se bez zdržování pustili do práce.

7618793 - water bubbles on the window for background

Okna myli pomocí čistících prostředků velmi důkladně. Bylo vidět, že s tím mají zkušenosti, takže jim to šlo docela rychle. Když měli okna umytá, setřeli je pomocí gumové stěrky do sucha. Následně nanesli na okna tzv. nano impregnaci, která okna ochrání proti nečistotám a vodě, takže okna pak zůstanou krásně čistá a nemusí se skoro vůbec udržovat. Nakonec okna vyleštili pomocí bavlněné pleny. Nikdy jsem netušila, že jdou okna vyleštit bez leštících přípravků. Bylo to jako kouzlo.

Firmu A SERVIS musím jen doporučit. Její pracovníci odvedli rychlou a kvalitní práci. Navíc jsem ani nemusela sáhnout hluboko do kapsy.