Nebojte se dodat automobilu větší výkon

Touha po rychlosti a velký výkon při sešlápnutí plynu je touhou každého řidiče automobilu. Dosahovat stále vyšších výkonů a rychlostí je jednou z našich přirozených vlastností. Nezáleží na tom, jaký druh nebo jakou značku automobilu vlastníte. Každé auto dokáže vyvíjet větší výkon. Jak?

 

 

Stačí správně volit variantu přeplňování!

Ideální variantou zvýšení výkonu motoru je přeplňování. To je založeno na relativně jednoduchém principu. Nejjednodušší vysvětlení zní takhle – čím více vzduchu bude přidáno do spalovacího prostoru, tím více paliva se s ním smísí a díky tomu se adekvátně zvýší síla motoru. Takto se vzduch dostane do plnícího sytému, kde je stlačen turbínou.  Díky tomu se do válců dostává více vzduchu i paliva. Všechny složité věci jsou v podstatě jednoduché. V případě zvýšení výkonu motoru vám stačí jediná součástka – turbodmychadlo.

 

Dnešní turbodmychadla jsou na velké technologické úrovni

Turbodmychadla byla vyvinuta zejména pro dieselové motory, pro vyrovnání rozdílu ve výkonu. Jednalo se o velké zařízení, které nereagovalo ihned. Po sešlápnutí plynu trvala doba akcelerace. Tento problém se nazývá turboefekt. Dnešní technologie výroby turbodmychadel je již zcela jiná. Jedná se o mnohem menší součástky s mnohem vyšším a spolehlivějším výkonem. Podle druhů jsou vyrobeny do všech verzí automobilů na trhu. Stačí jen správně vybrat.

 

Vybírejte turbodmychadla u specialistů

Pokud si také chcete pořídit turbodmychadla do auta, měl by váš nákup probíhat u prověřených a specializovaných prodejců. Jedním z největších prodejců turbodmychadel je e-shop turbiny.cz. Tento e-shop je zaměřen výhradně na turbodmychadla a jejich problematiku. Najdete zde turbo do všech druhů automobilů všech značek v širokém zastoupení. Nechybí ani odborné poradenství při výběru nebo možnost opravy turbodmychadla. Prostě vše, co je v oboru turbodmychadel potřeba.

 

Kompletní informace a nabídku naleznete na www.turbiny.cz.