Necítíte se při procházkách o samotě v bezpečí? Vybavte se obrannými prostředky!

V dnešní době už nejsou při nočních procházkách ohroženy pouze mladé ženy nebo důchodci. Drzost zlodějů nezná mezí a troufnou si i na muže v nejlepších letech. Jen málokdo z nás se dokáže nečekanému útoku silného protivníka bránit pouze vlastními silami. Moment překvapení je útočníkovou největší zbraní. Než se stihneme zorientovat, už nad námi útočník může mít převahu. Překvapte ho také tím, že budete připraveni a vybaveni.

 

 

 

I pohled na zbraň dokáže útočníka odradit

Většina útočníků a lupičů spoléhá na to, že jejich oběť bude rychlým útokem natolik překvapená, že se ani nebude bránit. Bojové umění opravdu nemůžeme ovládat všichni a tak pro většinu z nás je třeba i pohled na útočníkův nůž jasným znamením, že přichází velké riziko. Stejně tak, jako jsme i my vyděšení při pohledu na zbraň ale může být z tohoto pohledu vyděšen i samotný útočník. Pokud mu ukážete, že jste na jeho útok připraveni a že u sebe máte účinné prostředky osobní ochrany, zalekne se také on. Ve většině případů útočníkovi stačí pohled na předmět a dobře s rozmyslí, jestli s vámi má jít do křížku nebo nikoli. Stačí ukázat pepřový sprej nebo paralyzér a máte z poloviny vyhráno.

   

Co když se útočník nezalekne?

Ve tmě nebo v šeru možná útočník nemůže vidět váš obranný prostředek nebo si myslí, že jen blufujete. V takovém případě musíte být připraveni prostředek okamžitě použít. Elektrické paralyzéry nebo pepřové spreje jsou nejčastějšími obrannými prostředky. Dokáží útočníka dočasně ochromit a vám poskytnou dostatek času k úniku. V dnešní době mohou být tyto ochranné prostředky maskovány do podoby zcela obyčejných věcí, aby útočník neměl do poslední chvíle tušení, že se chcete bránit. Pepřové spreje mohou mít například podobu parfému, kuličkového pera nebo přívěšku na klíče. Paralyzéry mohou být dokonce maskovány jako mobilní telefon, ruční svítilna nebo vycházková hůl. Širokou nabídku těchto prostředků naleznete na branse.cz. Všechny nabízené prostředky na těchto stránkách jsou ve vysoké kvalitě a zajišťují dokonalou ochranu a spolehlivost.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.branse.cz.