LED osvětlení přináší zajímavé variace i úsporu!

LED je název pro moderní typ osvětlení, které je vhodné pro komerční prostory i domácnost. Jeho výhoda je v tom, že oproti klasickým i úsporným žárovkám přináší značnou úsporu. LED osvětlení je možné mít v mnoha různých provedeních. Proč byste o něm měli uvažovat i vy?

 

 

 

LED má hned několik výhod

Ceny elektrické energie se každoročně zvyšují a ne o málo. Jestliže i vás trápí fakt, že každý rok platíte nedoplatky, začněte s tím něco dělat. LED osvětlení je z toho východiskem, protože LED žárovky přinášejí úsporu energie až o 70%. Navíc je tento typ žárovek šetrnější k životnímu prostředí a to především díky vysoké životnosti.

 

LED svítidla mají výdrž až 60 000 hodin. Jejich výhodou je i to, že se nepřehřívají a nevyžadují žádnou údržbu. Snadná je i jejich instalace.

Vhodné do všech prostor

LED svítidla jsou vhodná pro krátkodobé i dlouhodobé svícení, takže se hodí do všech místností. Využití najdou v kanceláři, obývacím či dětském pokoji nebo třeba na WC či v koupelně. Zajímavostí jsou například LED pásky, které krásně osvětlí kontury ploch nebo i kuchyňskou linku, kde je kvalitní světlo potřeba snad nejvíce. LED osvětlení je také možné využít jako příjemné noční světlo.

 

Možné je mít i různá svítidla například v podobě plachetnice, palmy, berušky dalších, která se hodí nejen do dětských pokojíčků. Vybrat si můžete také LED osvětlení na zahradu (to je napájeno solární energií, takže vás jeho provoz nestojí nic). Možné je mít i LED žárovky s barevnými diodami, které navodí v pokoji příjemnou atmosféru.

 

Majitelé obchodů jistě ocení i super výkonné LED trubice, se kterými je možné nasvítit výlohu i zboží v policích.

 

LED osvětlení není drahou záležitostí. Přesvědčte se sami…

Zajímavou nabídku najdete na www.tipa.eu