Nejlepší dárky na Vánoce pro děti

Vybíráte svým ratolestem dárky pod vánoční stromeček a chcete být originální? Své děti potěšíte hračkami, vzdělávacími hrami, ale také oblečením. Hodnotným a zároveň funkčním dárkem je i školní batoh a další potřebné pomůcky. Víte, jak vybrat ten nejvhodnější dárek a potěšit?

 

Hračky a vzdělávací hry

Každé dítě ocení, když pod vánočním stromečkem nebudou jen měkké dárky. Mezi oblíbené hračky patří například lego, pro dívky panenky nebo pro kluky autíčka. Své děti potěšíte i vzdělávací hrou, například deskovou hrou, která je naučí počítat nebo zacházet s penězi.

 

Oblečení, které nejde stranou

I když děti nemají většinou rádi oblečení, rodiče jim ho často kupují. Jak udělat, aby se dětem oblečení líbilo a nebyly z něj zklamané nebo smutné? Vyberte oblíbenou barvu, motiv i symbol. Ať už vybíráte bundu, mikinu nebo třeba školní batoh pro dívky a chlapce, nebojte se pohádkových motivů, oblíbených obrázků a originální designu.

 

Školní pomůcky

Možná si říkáte, že školní pomůcky nejsou dobrým dárkem, ale věřte, že pokud máte doma předškolní dítě, tak se často do školy těší. Je dobré, když mu toto těšení zpříjemníte například školním batohem s ergonomickými vlastnostmi. K batohu pořiďte i pouzdro ve stejném vzhledu, případně vyberte velký školní batoh s menším batohem na výlety.

 

Školní batoh

Výhodou školního batohu, který dětí najdou pod vánočním stromečkem je také to, že jim dovnitř můžete schovat další dárek. Například vytouženou plyšovou hračku, případně panenku nebo třeba deskovou hru. Školní batoh vybírejte obezřetně a myslete na výšku dítěte. Zvolte třeba školní batohy Beckmann. Na těchto batozích oceníte i 18 bezpečnostních a vysoce reflexních odrazek na všech stranách, pláštěnku na batoh a navíc zesílené, odolné a polstrované dno batohu.

 

Kreativní dárky

Další možností, jak potěšit děti, jsou dárky, které slouží k rozvoji kreativity. Sem patří například plastelína, keramická hlína, případně malovací a kreslící pomůcky. Nechte své děti projevit a podpořte jejich fantazii. Zkuste je namotivovat i k tomu, aby něco vyrobili nebo namalovali pro druhé, ať už pro své kamarády a spolužáky, tak třeba pro prarodiče. Uvidíte, že děti budou mít z tvoření radost a navíc ji udělají i druhým.