Nejluxusnější letadla světa

Ne vždy musí být cestování letadlem nepohodlné. Kromě nízkonákladových a běžných leteckých společností existují i možnosti skutečného luxusu. To znamená, že až zaparkujete na letišti, budete se do letadla skutečně těšit. Podívejte se společně s námi na ty nejluxusnější letadla světa, kterými by chtěl cestovat zcela určitě každý.

 

Airbus A380 – Etihad Airways

Tato letecká společnost jasně ukazuje, že má svým cestovatelům co nabídnout. Zvláště, pokud právě parkujete u letiště s jistotou, že poletíte letadlem, pyšnící se označením jako nejluxusnější. Když si připlatíte za letenku, máte toho opravdu mnoho. Třeba čtyři patra, včetně první a rezidenční třídy, jídelní prostor, mini kino, ložnici s koupelnou a manželskou postelí, nebo špičkový personál, který se školí v těch nejlepších hotelech na světě.

 

Boeing 747-8

Druhé letadlo, které si představíme, je Boeing 747-8. Tedy konkrétně model, který byl vyrobený přímo na míru, konkrétní osobě. Cena takového letadla je 367 milionů dolarů. A co si daný cestující může za peníze užívat? Je to interiér plný luxusních materiálů, jsou to pokoje odpovídající pětihvězdičkovému standardu, stejně jako vše, co odpovídá dokonalé rezidenci. Jsou to ložnice, je to pracovna, stejně jako jídelna a mnoho dalšího. Dá se říci, že je to unikátní bydlení, se kterým se budete moci vznášet v oblacích.

 

Airbus A380 – Emirates Airlines

Tomu, kdo si potrpí na skutečně luxusní cestování, není nutné tuto leteckou společnost představovat. Kromě klasických letadel existuje i model Airbusu A380, který je propracovaný do posledního detailu. A ani celé parkovště těch nejluxusnějších automobilů světa se tomuto stroji nevyrovná! Má dvě paluby a celkem pojme až 880 pasažérů. Pokud je něčím unikátní, tak rozhodně tím, že cestující v první třídě mají vše, na co si jenom vzpomenou. Mohou se vyspat v pohodlné posteli, stejně jako mohou navštívit také bar, stejně jako není problém ani to, pokud se rozhodnou navštívit tělocvičnu a zacvičit si.