4 důvody, proč si pořídit držák na TV

Televizní stolky se z nabídky nábytkových řetězců v poslední době ztrácejí. Důvod je jednoduchý – jsou nahrazeny mnohem efektivnějšími a užitečnými pomocníky. Stojany a držáky na televizní přijímač dokáží do interiéru přinést řadu výhod, pojďme si je rozebrat trochu podrobněji.

 

Neviditelný pomocník pro volný čas

Malá prostorová náročnost, jednoduchá montáž a přizpůsobivá konstrukce – to jsou nejčastější důvody, proč si do svého obývacího pokoje nebo třeba firmy vybrat některý z produktů z e-shopu drzakyastolky.cz. Největší specializovaný prodejce tohoto sortimentu na našem trhu má v nabídce kvalitní designové kousky i takové, které se očím náhodného diváka dokonale ukryjí. Nabízené produkty dokonale splňují nároky moderní doby.

  • Otočné a náklopné držáky umožňují pohodlné sledování TV z postele nebo třeba z podlahy podle vašich potřeb a přání. Už žádné pracné podkládání hlavy a krku.
  • Televizní držáky využijí i hráči na Xboxu a Playstationu. Už není třeba volit mezi pohodlným hraním a dokonalým výhledem na obrazovku ,vše je plně přizpůsobitelné.
  • Hráči Xbox Kinect docení výhody televize umístěné ve flexibilním držáku ještě více. Problémy se snímáním pohyblivých bodů na těle se stanou dávnou minulostí.
  • Své uplatnění najdou držáky a stojany na TV i ve firmách. Díky nim se obejdete bez drahého projektoru i plátně, protože díky HDMI kabelu je pohodlně propojíte k počítači a odprezentujete vše potřebné.

E-shop drzakyastolky.cz provozuje společnost Fiber Mounts s.r.o., která na našem trhu působí již od roku 2008. Je autorizovaným prodejcem sortimentu značek EDBAK, NB, Fiber Novelty, CHIEF nebo OMB patřící ke světovým špičkám. V nabídce najdete široký výběr televizních držáků, televizních stojanů, televizních stolků, stojanů a držáků na tablety, držáků na projektory, televizních stěn a nástěnných polic za velmi příznivé ceny.

Veškeré zboží je skladem a ke svým zákazníkům si obvykle najde cestu za 24-48 hodin. E-shop poskytuje jak maloobchodní tak velkoobchodní prodej a také nezávazné odborné poradenství při výběru zboží a jeho optimálního umístění v interiéru. Neváhejte a vyzkoušejte si vše na vlastní kůži. Budete překvapeni, jak dobrou službu vám může kvalitní stojan nebo držák na TV udělat.