Nejrozšířenější nabídka vázací techniky je zde

Pod pojmem vázací technika si určitě představíte pomůcku pro zajištění bezpečnosti nákladu při přesunu či dopravě. Stejně tak se vám zajisté vybaví nejrůznější zdvihadla, tráky, řemeny, ocelová lana. Ve skutečnosti se jedná o celý soubor techniky, která urychluje čas přepravy, navyšuje bezpečnost a tím šetří i velké množství peněz. V této oblasti musíme vyzdvihnout společnost JK SPED, která na českém trhu patří mezi přední subjekty nabízející tento speciální sortiment. Její hlavní devízou je kvalita prodávané a pronajímané manipulační techniky s obzvláště vysokou životností. Pojďme společně nahlédnout do komfortní a mimořádně rozsáhlé nabídky, kde naleznete vše od klasických kurt až po profesionální výrobky využitelné jako jevištní technika.

 

Upínací kurty a kotevní řetězy

Upínací kurty a kotevní řetězy patří do kategorie tradičních komponentů vázací techniky a manipulačních prostředků pro zjednodušení přesunu břemen. Upínací kurty se dají koupit již hotové tak, jak jsou nabízené nebo se po domluvě ujednáte vyhotovení upínacích kurt na míru a to třeba i s potiskem loga vaší společnosti. Upínací kurty a kotevní řetězy slouží zejména pro uchycení břemen při přepravě a k zamezení jejich posunu.

 

Blackline jevištní technika

Jevištní technika představuje specifickou oblast, kde se kladou na vázací techniku a manipulační prostředky odlišné nároky. Ať už potřebujete využívat vázací techniku v zábavném průmyslu nebo na jevišti, určitě se budete zajímat o sortiment vyhotovený v černé barvě.

Využijte komplexních služeb společnosti JK SPED a obstarejte si tuto techniku na míru vašim potřebám. V nabídce samozřejmě nechybí kladkostroje, černé smyčky, upínací kurty nebo třmeny. Obraťte se se svými potřebami na nejprověřenější společnost na českém trhu.