Vhodná krmiva pro plemena malých psů

Rozhodnout se pro výchovu psa je důležitou součástí našich životů. S příchodem malého či odrostlého pejska se musí přizpůsobit nejen váš život, ale chod celé domácnosti. Jedná se o rozhodnutí vpustit do své blízkosti čtyřnohého mazlíčka dožadující se péče, vaší pozornosti, něhy a především stravy. Právě v tomto bodě se majitelů psů rozdělují hned na několik táborů. Jedni mají dostatek peněz, proto svému pejskovi mohou pořídit superholistická krmiva pro psy prémiových kvalit. Ti další na ně nemají a nebo nechtějí svému psovi dopřát to nejlepší. Pravidelné stravování výběrového krmiva s plnohodnotným složením dokáže prodloužit věk vašeho mazlíka bez předčasného příchodu zdravotních komplikací.

Granule pro dospělé psy

Granule pro dospělé psy malých plemen mají zcela odlišné nároky od těch nejmenších štěňátek nebo bojových plemen. Vždy se musí zohlednit stavební konstituce svalů, jejich hmotnost i stáří a podle toho zacílit na ta nejvhodnější krmiva.

Jako zákazník se v dnešní době nemusíte vůbec o nic starat. Na trhu existuje celá řada zkušených výrobců, kteří vytvořili za pomocí nejlepších veterinářů a odborníků komplexní suchá krmiva. Stačí je jen vyzkoušet a pozorovat reakce pejska, který poprvé dostane přesně to, oč si jeho organismus dlouhé měsíce říkal.

tow-pacific-stream-136kg-800x600

Taste of the Wild pro štěňata

Představme si granule Taste of the Wild pro štěňata a jejich superholistickou kvalitu v prémiovém označení. Je vhodné pro dospívající a nejmenší psy všech plemen. Dokonce jsou ideální i pro pejsky s intolerancí a alergií na obiloviny.

Krmivo pro psy je vyrobeno pouze z kvalitního bizoního, jehněčího a jeleního masa. Granule obsahují mimořádně kvalitní a lehce stravitelné bílkoviny. Všechny důležité živiny jsou vyváženy c dokonalém poměru tak, aby vašemu pejskovi nic nescházelo již od nejútlejšího věku.

tow-southwest-canyon-127kg-800x600